Prezenty ślubne – ciekawe pomysły

Wybierając się na ślub do rodziny, lub przyjaciół zazwyczaj zastanawiamy się wcześniej, co możemy im kupić w prezencie ślubnym. O ile łączą nas bliskie relacje z młodą parą, kupno prezentu nie powinno sprawić nam dużego problemu.

Reklama

Sytuacja ma się inaczej, w momencie, jeśli idziemy do znajomych, z którymi nie spotykamy się tak często. Pomysłów na prezenty ślubne jest tysiące. Są prezenty bardziej zwariowane, luksusowe, praktyczne, oryginalne, a także prezenty śmieszne. To na jaki typ prezentu się zdecydujemy, zależy od naszej intencji i zaangażowania oraz gustu młodej pary. Staramy się dobierać prezenty zarówno użyteczne, jak również takie, które będą przypominały nowożeńcom, o tym wyjątkowym dniu.

Do grupy praktycznych prezentów ślubnych możemy zaliczyć prezenty ślubne w postaci koców, pościeli satynowej lub jedwabnej, kompletu ręczników, zastawy stołowej, sztućców, garnków, patelni, mikserów, odkurzaczy, żelazek czy telewizorów albo robotów wielofunkcyjnych. Jak wiadomo młoda para dopiero wkracza w etap urządzania nowego mieszkania, które bardzo często musi spłacać przez następne dwadzieścia lub trzydzieści lat. Dlatego też każde wyposażenie domowe może się im przydać, o ile nie dostaną kilku żelazek, lub kilku mikserów. W tym przypadku sprawdza się znakomicie lista prezentów, utworzona przez młodą parę, przed ślubem. Z listy goście mogą wybierać prezenty tanie i droższe, w zależności od zasobu swojego portfela.

Młoda para nigdy nie wie, co otrzyma z listy, więc tak, czy inaczej, jest to dla nich pewna niespodzianka. Prezentem ślubnym oczywiście mogą być również pieniądze, które na start młodej parze również  się przydadzą. Mogą je bowiem spożytkować, na zakup AGD i RTV do domu, którego jeszcze nie mają, oraz na podroż poślubną do egzotycznego kraju, którą będą wspominać przez długie lata. Pieniądze w kopercie są tradycyjną formą prezentu, która utrzymuje się od wielu lat. Oczywiście prezent w formie sprzętu elektronicznego, lub AGD albo w formie ręczników, pościeli, koców czy narzut również spełni oczekiwania młodej pary, ponieważ nie będą musieli sami ich kupować.

Stopka autorska: prezenty ślubne – http://namoimstole.pl/produkty/prezenty-slubne

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz