Projektowanie stron dla branży turystycznej

plażaBranża turystyczna coraz śmielej wchodzi w Internet. Jeszcze kilka lat temu na rynku sprzedaży online działało kilka firm, w chwili obecnej nawet najmniejsze biuro podróży posiada kompletną stronę internetową, dzięki której klienci mogą zakupić wycieczkę.

Jednakże wiele osób nie zdaje sobie sprawy iż projektowanie stron dla branży turystycznej jest niezwykle skomplikowanym zajęciem. Przede wszystkim musimy mieć świadomość iż na rynku polskim działa wiele firm oferujących systemy rezerwacyjne. Systemy te pozwalają na dokonywanie dość szybko rezerwacji turystycznych. Minusem owej sytuacji jest problem w momencie kiedy ktoś prowadzący sprzedaż dziesiątek polskich biur podróży chciałby przedstawiać na stronach internetowych kompletną ofertę. W tym celu projektowanie stron to zadanie dla fachowców.

Reklama

Na polskim rynku jest kilka wyspecjalizowanych firm, które dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie sprawić iż transmisja danych z różnych systemów rezerwacyjnych np. MerlinX czy Tom będzie przebiegała bez zakłóceń, a co najważniejsze wszystko będzie w jednej, zgrabnej, dedykowanej danemu agentowi turystycznemu wyszukiwarce.

Dodatkowo jeżeli mówimy o projektowaniu stron dla branży turystycznej to musimy wspomnieć o fakcie iż strony te za bardzo nie różnią się od siebie. Dlatego też nie powinniśmy dziwić się jeżeli większość z nich to boksy ofertowe oraz właśnie wyszukiwarka. Jak doskonale wiadomo nic więcej klient, odwiedzający stronę biura podróży nie potrzebuje.

Warto na zakończenie dodać iż coraz więcej biur podróży wprowadza płatności online za wycieczki, co przez lata było uważane za niemożliwe do zrobienia w branży wycieczek zagranicznych. W chwili obecnej najwięksi gracze na rynku oferują na swojej stronie możliwość ekspresowej płatności.

Stopka autorska: projektowanie stron – http://4321.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz