Propozycje na imprezy tematyczne dla dzieci

Kiedy już zapadną decyzje o tym aby wynająć firmę do zorganizowania rozrywki dla najmłodszych trzeba omówić wyjątkowy scenariusz na tą okoliczność. Pole do popisu jest bardzo duże i możliwości praktycznie nie skończone. Coraz więcej firm posiada w swoim asortymencie różne stroje postaci z bajek, fantastyczne dekoracje oraz propozycję scenariuszy.

Reklama

dzieciNiektóre propozycje imprez tematycznych dla dzieci:

-Na ulicy sezamkowej.  Wyjątkowe spotkanie z bohaterami jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych dla dzieci na świecie! W roli głównej: Wielki Ptak, Erni, Bert, Ciasteczkowy Potwór i Elmo.

-Alicja z Krainy Czarów.  Alicja, bohaterka jednej z najbardziej niezwykłych książek dla dzieci, zagościła już na ekranach kin –  tym razem może zawitać do Państwa. Oferujemy program według autorskiego scenariusza, z animacjami i konkursami, które wprowadzą dzieci w czarodziejski nastrój! Bohaterowie: Alicja, Szalony Kapelusznik, Biały Królik, Kot-Dziwak i Królowa Kier.

-Kraina Słodyczy. Impreza dla dzieci na której elementy dekoracji są pokryte cukierkami, lizakami oraz batonikami.  Animatorzy występujący jako para królewska prowadzi dla dzieci wiele konkursów oraz animacji. Specjalną atrakcją jest fontanna czekolady.

-Piotruś Pan i Nibylandia. We własnej osobie Piotruś Pan oraz jego przyjaciele m.in. Dzwoneczek. Nie może na takiej imprezie zabraknąć również Kapitana Haka i Krokodyla. Dzieci biorą udział w poszukiwaniach „zagubionych chłopców”, podczas poszukiwań uczestniczy wraz z barwnie przebranymi postaciami będą podróżować po Nibylandii.

-Program Ekologiczny. Scenariusz ten polega na wzbudzeniu w młodych ludziach świadomości ekologicznej. Podczas tej imprezy,w pół-żartobliwy sposób, poruszane są poważne problemy: ekologii, ochrony zwierząt, dzikiej przyrody oraz zdrowego stylu życia i odżywiania. . Sygnalizowane jest również jak ważne są numery alarmowe i dzieci są uczone,w jaki sposób segregować śmieci.

Powyższe pięć propozycji na organizację tematycznej imprezy dla dzieci to tylko przykłady tego co można zorganizować. Jak widać możliwości są ogromne, wystarczy mieć dobry punkt zaczepiania.

Stopka autorska: Impreza dla dzieci – http://www.teatrpanao.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz