Przenośne DVD – niezastąpiony przyjaciel w podróży

przenośne dvdZ końcem roku szkolnego rozpoczyna się czas wyjazdów wakacyjnych. Cała rodzina skupiona wcześniej nad wyborem najlepszej  i najciekawszej opcji spędzenia czasu wolnego, teraz  z zapałem kompletuje wszelki sprzęt potrzebny aby wspólne wakacje były nie tylko miłe, rozwijające ale i co tu ukrywać także jak najmniej absorbujące i męczące. Wszystkim chodzi przecież o to aby spędzić czas miło, sympatycznie, na wspólnych zabawach i niekończących się rozrywkach. Stąd tez szalone zakupy sprzętów przeznaczonych do pływania, skakania, ogólnie rzecz ujmując zabawki aby dzieci się nie nudziły i tatusiowie mieli co robić…

Reklama

Z doświadczenia wiem, że pierwsze „schody” rozpoczynają się już podczas podróży do miejsca  wypoczynku i nie ma tu większego znaczenia czy dotrzemy tam za pomocą samochodu, pociągu czy też samolotu. Najważniejsze aby zapewnić naszym pociechom w pierwszej kolejności  bezpieczne podróżowanie ale i też musi być to czas obfitujący w moc zajęć na tyle ciekawych i absorbujących by  wypełnić nudny czas podróży.

Z reguły trudy zabawy z dziećmi bierze na siebie mama szczególnie jeśli głowa rodziny zajęta jest bezpiecznym dowozem rodzinki na miejsce samochodem. W tym celu należy zaopatrzyć się wcześniej w niezbędne „artykuły rozrywkowe” bo poleganie wyłącznie na swojej inwencji twórczej niestety może nie wystarczyć! Pomocne będą  tutaj w szczególności oprócz solidnego zapasu przekąsek, różnego rodzaju książeczki do czytania, kolorowanki, wylepiania, śpiewanki, proste gry manipulacyjne typu przenośne konsole do gier. W sytuacji gdy wszystkie sposoby zabawiania naszych milusińskich zostaną wyczerpane pozostaje nam ostatnia deska ratunkowa czyli przenośne dvd. To niezwykle przydatne urządzenie doskonale zapełni czas naszych dzieci na co najmniej 2- godziny. Jeśli zabierzemy z sobą ulubione bajki, z pewnością  wypełnią one czas podróży w dużym stopniu. Zaznaczyć należy, że w dobie rozwoju naziemnej telewizji cyfrowej DVBT dobrze by było zakupić od razu  sprzęt najnowszej generacji aby podczas częstych postojów można było np. programy informacyjne.

Sadzę, że pokrótce wyczerpany został temat wakacyjnych podróży z dziećmi i mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu młodzi rodzice uzyskali cenne wskazówki, które pomogą im spokojnie przetrwać często długa i mecząca  podróż do miejsca wypoczynku.

Stopka autorska: przenośne dvd – http://www.mistral-rtv.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 2)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    Fajny i bardzo przydatny tekst i co najważniejsze bardzo na czasie, natchnął nas do poszukiwań takiego sprzętu na podroż dla dzieci

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz