Oficjalne ręczniki Euro 2012

ręcznik Euro 2012Wraz ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w tradycyjnych i internetowych sklepach obserwujemy coraz więcej oficjalnych gadżetów z logo UEFA Euro 2012. Jednak, by legalnie handlować tego typu wyrobami, konieczne jest posiadanie jednorazowej licencji. Takie pozwolenie możemy uzyskać tylko i wyłącznie od UEFA i jego koszt oscyluje w granicach od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów złotych. Mimo to tak ogromne kwoty nie przerażają polskich przedsiębiorców, gdyż wielu z nich zdecydowało się uzyskać takie licencje i legalnie sprzedawać produkty sygnowane logo Euro 2012. A wybór gadżetów związanych z mistrzostwami jest ogromny.

Reklama

Dostępne są standardowe koszulki i bluzy damskie, męskie i dziecięce, a także szaliki, czapki i krawaty. Wśród produktów nie mogło zabraknąć artykułów szkolnych, które są idealnym prezentem i pamiątką dla młodszych kibiców i fanów footballu. W sklepach możemy zakupić piórniki, zeszyty, ołówki, długopisy, torby oraz plecaki z oficjalnym logo UEFA Euro 2012.

Bardzo stylowymi i niepowtarzalnymi gadżetami są produkty ze szkła i ceramiki, czyli szklanki, pokale do piwa, kieliszki do wódki, czy kolorowe kubki. Sporym zainteresowaniem cieszą się również pościel, poduszki i ręczniki Euro 2012. Szczególnie te ostatnie są doskonałym produktem na prezent, bądź pamiątkę, która pozwoli nam zachować niezapomniane chwile z czasu mistrzostw.

Jednym z najbardziej niepowtarzalnych gadżetów nadchodzących mistrzostw Europy są ręczniki EURO 2012, będące nie lada gratką dla prawdziwych kibiców i fanów footballu, którzy chcą na dłużej zatrzymać przy sobie wspomnienia z niezapomnianych wydarzeń, które na pewno pozostaną po tych mistrzostwach. Ręczniki Euro 2012 dostępne są w czterech kolorach: białym, niebieskim, zielonym i fioletowym. Wzory na ręcznikach dostępne są w wersjach drukowanych, bądź haftowanych. Wysokiej jakości bawełna zapewnia długą trwałość i chłonność ręczników. Ponadto są one miękkie i przyjemne w dotyku. W sprzedaży dostępne są zestawy ręczników zapakowane w eleganckie, oryginalne kartonowe pudełka EURO 2012. Dzięki temu mogą stać się idealnym prezentem nie tylko dla kibica.

Stopka autorska: ręczniki Euro 2012 – http://gadzetynaeuro2012.com.pl/reczniki-euro-2012/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz