Regały metalowe do sklepu

Można ostatnimi czasy zauważyć, że sklepy i stoiska wyspecjalizowane przeżywają odrodzenie – kontrahenci znów z reguły zakupują pieczywo w piekarni, a warzywa i owoce w pobliskim „warzywniaku”. Dlatego przy wyposażaniu sklepu najlepiej w dzisiejszych czasach zamówić więc wizualizacje dla swojego sklepu. Otrzymamy wtedy dokładną profesjonalną aranżację sklepu.

Reklama

Warto zwrócić uwagę, że większość regałów specjalistycznych jest kompatybilna z całym ogromnym systemem regałów metalowych. Stosuje się po prostu oryginalne rozstrzygnięcia, które przekształcają tradycyjny regał w mebel idealny do ekspozycji specjalnych produktów. Dzięki temu można skonstruować różne wersje regałów branżowych: warzywno-owocowy, piekarniczy, alkoholowy, cukierniczy, kosmetyczny, papierosowy, prasowy. Jednocześnie takie specjalistyczne regały stosuje się zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych (stoiska) jak i w sklepach specjalistycznych np. piekarniach czy cukierniach.

półki sklepowe

Meble branżowe przeznaczone dla poszczególnych stoisk specjalistycznych (np. alkohol, owoce i warzywa, prasa, chleb i pieczywo) mogą po prostu uzupełniać ciąg regałów metalowych albo istnieć jako osobne stoiska specjalistyczne w sklepie. Dodatkowo można zastosować  ekologiczne meble specjalistyczne z drewna. Stoiska warzywne czy też piekarnicze umeblowane regałami drewnianymi (w naturalnym kolorze drewna lub bejcowane) mają swój klimat i dają pozytywny impuls zakupowy.

Opcją dla regałów drewnianych są regały piekarnicze lub piekarniczo – cukiernicze, zbudowane na bazie regału metalowego. Specjalne składniki dla potrzeb ekspozycji pieczywa to m.in. drewniane półki i wysuwane przeszklone pojemniki. To idealne rozwiązanie dla sklepów ogólnospożywczych, gdzie ekspozycja pieczywa pochłania do 1-2 regałów. Jeszcze bardziej popularnym rozwiązaniem jest zamontowanie specjalnych szuflad do przechowywania drożdżówek lub bułek. Szczególnie użytecznym  rodzajem mebla jest też regał cukierniczy z półkami metalowymi lub drewnianymi.

Z kolei bardzo popularny regał warzywno – owocowy z półkami metalowymi lub szklanymi można wzbogacić o dodatkowe akcesoria – lustra i panele oświetlenia, które podwyższają plusy eksponowanych wyrobów. Regał metalowy, dostępny standardowo w kolorze białym, regał warzywny sprzedawany jest także w soczyście zielonym kolorze (RAL 6024). Unikalnym rodzajem tego regału jest wyspa na warzywa i owoce, której struktura stwarza atrakcyjne możliwości skutecznego zagospodarowania środkowego obszaru sklepu lub stoiska warzywno-owocowego.

Stopka autorska: Regał metalowy – http://www.abm.com.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz