Rurki – najmodniejsze spodnie dla mężczyzn!

Spodnie to podstawowy element garderoby każdego mężczyzny. Bardzo często zakładamy je bez jakichkolwiek wcześniejszych przemyśleń, kupujemy pierwsze jeansy, na które natrafimy w sklepie. W taki sposób to właśnie spodnie mogą sprawić, że nasza stylizacja będzie nietrafiona i pozbawiona stylu. Jak unikać takich wpadek dowiesz się w tym artykule.

Reklama

Spodnie są na tyle ważnym elementem naszego ubioru, że musimy przykładać do nich ogromną wagę podczas ubierania się. Spodnie znacząco zmieniają wizualny obraz naszej sylwetki. Jeśli jesteśmy niscy warto zainteresować się spodniami slim-fit czyli tak zwanymi rurkami. Pozwolą one zdecydowanie wydłużyć naszą sylwetkę, w efekcie czego będziemy wyglądać na wyższych niż normalnie. Rurki na sklepowych półkach oznaczane są jako slim-fit lub skinny jeans.

Rurki to jednak bardzo specyficzne spodnie, których kupno może okazać się bardzo trudne. Z racji na to, że są to spodnie dopasowane do naszego ciała, wielu mężczyzn może mieć problemy z wyborem odpowiedniego rozmiaru, a nawet opory, czy takiego rodzaju spodnie nie uwłaczają ich męskości. Nic z tych rzeczy! O ile rurki męskie w Polsce nie są jeszcze wszędzie pozytywnie postrzegane to nie mamy się czego wstydzić, jeśli takie spodnie Ci pasują możesz śmiało je nosić. Ponadto dobrze dobrane rurki wyglądają świetnie i na pewno przyciągną spojrzenia spotykanych kobiet, które potrafią docenić w mężczyźnie zainteresowanie tematem takim jak moda męska i poczucie stylu.

Jak wybrać idealne męskie rurki?

1. Szukaj spodni w rozmiarze, który kupujesz normalnie. Na początku mogą się one wydawać za małe, jednak w przymierzalni przekonasz się, że tak nie jest.
2. Pierwszy kontakt z rurkami to spore wyzwanie. Nie rezygnuj gdy zauważysz, że spodnie ciężko założyć i że są obcisłe. Jeśli nigdy nie nosiłeś rurek przekonasz się po paru minutach, że nie jest tak źle!
3. Nie wybieraj rurek, które krępują Twoje ruchy. Nie każdy na sylwetkę idealną do noszenia spodni slim-fit, jeśli nie jesteś osobą szczupłą możesz wyglądać w nich fatalnie.
4. Przejdź się po przymierzalni, zobacz czy spodnie nie uwierają w okolicach pośladków oraz czy możesz włożyć coś do kieszeni.
5. Pamiętaj, spodnie o takim kroju muszą być dopasowane, jednak nie popadajmy w skrajność. Jeśli będą bardzo obcisłe, a Twoje nogi będą wyglądały jak wyroby ze sklepu mięsnego poszukaj innego modelu.

Warto pamiętać, że męskie rurki trzeba po prostu polubić i chcieć w nich chodzić. Jeśli nie spróbujesz to pewnie nigdy się do nich nie przekonasz. Pamiętaj też, że nawet jeśli bardzo Ci się one podobają to jednak preferuje się je dla osób szczupłych. Jeśli żadne rurki nie pasują do Twojej sylwetki to bardzo prawdopodobne, że nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie modelu. Nic na siłę, fajnie wyglądać modnie, ale zakładając rzeczy, które nie pasują do Ciebie sprawisz, że będziesz wyglądał komicznie, przesadzić jest bardzo łatwo, ale przecież nie o to chodzi. Co zrobić gdy źle wyglądamy w rurkach? Poszukaj spodni o prostej nogawce lub na przykład chinosów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Stopka autorska: moda męska – http://www.trendyman.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 6)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz