Ruszamy na piknik…

bagażnik rowerowyKiedy tylko na dworze robi się wystarczająco ciepło i pogoda wreszcie zaczyna sprzyjać, wszyscy fani rowerowych przejażdżek wyruszają w trasę. Zapewne już teraz chcielibyśmy wybrać się na przejażdżkę, gdyby nie to, że kwietniowa pogoda w tym roku płata nam figle. Czemu jednak za każdym razem poprzestawać tylko na krótkim rajdzie, gdy w ten sposób można mile spędzić nawet cały dzień? Oczywiście do tego potrzebne będzie zabranie ze sobą jakiegoś prowiantu. W przypadku naszych czterech kółek nie będzie z tym problemu, jeśli tylko wyposażymy się w praktyczne bagażniki rowerowe, które wbrew pozorom potrafią być bardzo wygodne i szybkie w montażu.

Reklama

Bagażnik jest dostosowany praktycznie do każdego auta wiec nie ma problemów z ich mocowaniem. Do wyboru mamy 2 opcje; bagażnik na tylną klapę oraz na dach. Każdy sam musi zdecydować które rozwiązanie będzie dla niego praktyczniejsze i wygodniejsze.

Natomiast bagażniki dla naszych dwóch kółek nadają się do przechowywania różnego rodzaju jedzenia, napojów, jednorazowych naczyń, książek, jak również koców. Możemy więc zmieścić w nich wszystko, co jest niezbędne do zorganizowania udanego pikniku na łonie natury. Niezależnie jednak od rodzaju włożonego ładunku, bagażniki nie wpływają specjalnie na pogorszenie wrażeń z jazdy. Nie stwarzają też większych trudności przy ich montażu, który można wykonać samodzielnie i to dość szybko.

Jednocześnie mając już bagażniki rowerowe można dużo łatwiej przewieźć wszystkie wymienione wcześniej rzeczy, niż w jakikolwiek inny sposób np. biorąc ze sobą tradycyjny plecak albo korzystając z podwieszanych na ramie toreb. Jeśli więc lubimy udawać się na dalekie wycieczki rowerem, warto sięgnąć po ten produkt, by przedłużyć sobie możliwość zdrowego odpoczynku z dala od miasta. Nie jest to wcale poważny wydatek, więc każdy rowerzysta może sobie na niego spokojnie pozwolić, a raz kupione bagażniki na pewno będą nam służyć przez bardzo długi czas.

Stopka autorska: bagażniki rowerowe – http://www.bagazniki.net/uchwyty-rowerowe-na-dach

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz