EURO 2012 i sklepy kibica

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które już w przyszłym roku będą odbywać się częściowo w Polsce, budzą ogromne emocje. Nic dziwnego, impreza takiej rangi rzadko odbywa się na naszych obiektach. Ekscytacja i oczekiwanie są tym większe, że przecież football to niemalże sport narodowy, mimo bardzo różnej postawy naszych piłkarzy.

Reklama

sklep kibicaEuro 2012 to oczywiście widowisko sportowe, wydarzenie medialne, ale również biznes na bardzo szeroką skalę. Wystarczy skorzystać z Google, wpisać hasło „sklep kibica Euro” i już jesteśmy wręcz zarzuceni ofertami, propozycjami, gadżetami. Oczywiście sprzedaż akcesoriów, odzieży, gadżetów związanych z mistrzostwami to nie tylko internet. Z oferty tzw. sklepów kibica skorzystamy także w tradycyjnej formule. Ponadto szaliki, czapki, piłki i mnóstwo innych produktów sprzedają księgarnie, markety, sklepy odzieżowe, a nawet spożywcze. Asortyment jest dostawny w sieciach handlowych, salonach sportowych, a także przez typowe, wyspecjalizowane sklepy dla kibica.

Można się zatem spodziewać, ze podczas Euro 2012 na trybunach stadionów oraz na ulicach nie zabraknie kompleksowo wyekwipowanych kibiców. Zapewne impreza zyska na atrakcyjności oraz efektownej oprawie, kiedy kibicować będą osoby ubrane w stroje z logo Euro, udekorowane efektownymi czapkami w barwach narodowych. Sklep kibica zaopatrzy je również w gwizdki, trąbki i inne instrumenty. Pozostaje wierzyć, że na ekwipunek kibica będą się składać właśnie takie atrakcyjne gadżety i akcesoria. Radosne, pomysłowe wyposażenie, stroje, gadżety, jakie zapewni sklep dla kibiców powinny wpływać pozytywnie na kulturę kibicowania.

Stopka autorska: sklep kibica – http://gadzetynaeuro2012.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz