Skuteczne uwodzenie, to talent, czy umiejętność?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest, że jeden facet z łatwością podrywa dziewczyny, gdy drugi zupełnie nie wie, jak się  zachować i co powiedzieć? Co sprawia,  że gdy za jednym biega kilka kobiet, drugi ledwo podtrzymuje zainteresowanie jednej, która i tak od dłuższego czasu szuka dla siebie faceta? Co tak naprawdę robi jeden, a co drugi,  że efekt jest tak różny?

Reklama

kobieta i mężczyznaJeżeli przyjmiemy, że podrywanie dziewczyn jest umiejętnością taką samą, jak każda inna to będziemy wstanie dostrzec pewien powtarzalny model działania. Model, który można dowolnie powielać, bez względu na swój wiek, wygląd czy stan konta.  Zresztą, tak właśnie robili najwięksi uwodziciele od dawna – od Don Juana, po Kleopatrę aż do Marilyn Monroe.  I tak samo możesz robić i Ty, jeżeli wiesz, na co konkretnie zwrócić uwagę.

1.  Zainteresowanie jest pierwszą fazą  uwodzenia, w której obydwoje demonstrujecie swoje własne cechy charakteru.  Większość mężczyzn robi tutaj wiele błędów takich jak próba zaimponowania jej czy zbyt szybkie pokazanie zainteresowania. Kobieta szuka faceta pewnego siebie, który potrafi prowadzić i dominować bo wie czego chce od życia – nie tylko w kategorii planów zawodowych, ale także partnerki, z którą chce spędzić resztę  życia.  Takie cechy gwarantują, że dobrze  zadba o nią i jej dzieci.

2. Budowanie raportu to nic innego, jak tworzenie więzi między Tobą, a dziewczyną, która Ci się podoba. Prosta i łatwa faza, w której wielu mężczyzn nie wie, co powiedzieć i jak się zachowywać. Po pierwsze dotykaj ją tak, jakbyś  znał ją od dłuższego czasu.  Po drugie, rozmawiaj o dzieciństwie, marzeniach czy zainteresowaniach bo są to rzeczy bliskie każdemu z nas.

3. Close, czyli ostatnia faza uwodzenia. Jest to faza, której cel ustalany jest indywidualnie od potrzeb każdego z nas. Dla jednych będzie to początek stałego związku, a dla innych pierwszy seks.  Bez względu na to, co Ty wybierzesz pamiętaj, aby od początku Twojej znajomości z kobietą jasno komunikować, co jest celem waszej znajomości.  Dzięki temu, ostatnia faza uwodzenia jest znacznie prostsza – ona wie, czego ma się po Tobie  spodziewać. Dla przykładu – jeżeli nie chcesz z nią być na stałe to gdy się spotykacie nie obejmuj jej, ani nie chodź z nią za rękę.  Są to rzeczy, które jednoznacznie informują ją, że chcesz z nią być.

Bez względu na to, czy będziesz korzystać z tego modelu, czy też nie pamiętaj, że w relacji damsko-męskiej zawsze najważniejszy jesteś Ty – facet.  Nie ma znaczenia, co dziś kreują  media – definicja mężczyzny, który podoba się kobietom pozostaje od stuleci bez zmian.  To facet pewny, który wie, czego chce od życia i nie boi się tego zabrać. Życzę Ci, abyś zawsze był takim mężczyzną.

Stopka autorska: podrywanie dziewczyn – http://podrywam.pl/podrywanie-dziewczyn

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz