Jak przygotować się do ślubnej sesji fotograficznej?

Ślub i wesele to wyjątkowy czas w życiu dwojga ludzi, którzy pragną połączyć się na całe życie. Z tego momentu warto zachować nie tylko wspomnienia, ale i pamiątki – podpowiadamy, co zrobić, aby zdjęcia ślubne były naprawdę wspaniałe.

Reklama

Fotografia ślubna Przygotowania do sesji ślubnej nie są trudne, ale warto mieć na uwadze kilka aspektów, aby ułatwić pracę fotografowi i otrzymać piękne zdjęcia. Przede wszystkim przed sesją warto zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie – to zawsze procentuje na fotografiach. Fotografia ślubna uda się, jeśli będziesz wypoczęty – podkrążone, zaczerwienione oczy, ziemista cera i zmęczone spojrzenie nie są atrakcyjne. Dobry sen sprawia, że cera jest ładniejsza a oczy wyraziste – zadbaj więc o dobry sen przed zdjęciami. Przed sesją nie spożywaj alkoholu, nie jedz nic wzdymającego ani ciężkostrawnego – każda z tych rzeczy sprawi, że będziesz ospały, możesz mieć czerwoną skórę lub wydęty brzuch.

Jadaj raczej więcej warzyw i owoców, popijaj zieloną herbatę – taka dieta wysmukli sylwetkę i korzystanie wpłynie na stan skóry. Przypilnuj też, aby w tym czasie ograniczyć lub w ogóle zrezygnować z palenia papierosów, picia wina, mocnej kawy i herbaty – te specyfiki barwią zęby oraz wargi i zdjęcie może nie być estetyczne. Panie na czas sesji powinny wykonać matowy makijaż, można użyć wyraźniejszej niż w koście pomadki czy cieni, by nie wyglądać blado na fotografiach. Panowie powinni użyć kremu matującego i sypkiego pudru, aby ograniczyć błyszczenie się cery. Błysk na zdjęciach nie jest mile widziany!

Stopka autorska: Fotografia ślubna – http://www.szada-art.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz