Smartfon dla miłośników fotografii – Huawei Y6 II Compact

Lubisz robić artystyczne zdjęcia, a może korzystasz z aparatu przy każdej okazji? We wszystkich sytuacjach najlepszym smartfonem dla Ciebie jest Y6 II Compact.

Reklama

Magiczny czar fotografii

Prawdziwi artyści aparatu, zajmujący się fotografią nie tylko zawodowo, potrafią ze zwykłego zdjęcia uczynić wyjątkowe dzieło sztuki. Na dobrym zdjęciu można uchwycić niemal wszystko – emocje danej chwili, przepiękny krajobraz, a nawet dynamikę pojedynczego ruchu. Często to właśnie na fotografiach widać to, czego nie udało się zaobserwować w rzeczywistości.

Już od momentu powstania pierwszej fotografii, a miało to miejsce jeszcze w XIX wieku, człowiek fascynował się tą tematyką. Z czasem tradycją stało się upamiętnianie ważnych wydarzeń na zdjęciach. Dlatego w albumach naszych dziadków znajdziemy zdjecia przede wszystkim ze ślubu, wesela czy innych wielkich spotkań rodzinnych.

Wraz z biegiem lat i rozwojem technologii cała fotografia uległa upowszechnieniu i znalazła się w zasięgu ręki niemal całego społeczeństwa. Pojawiły się aparaty cyfrowe, a ceny wielu urządzeń tego typu zaczęły stopniowo maleć (choć za profesjonalny sprzęt nadal trzeba zapłacić co najmniej kilka tysięcy złotych). W końcu powstały w telefonach komórkowych.

Początkowo jakość wykonywanych zdjęć, delikatnie to ujmując, pozostawiała wiele do życzenia. Nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania ponownie dały o sobie znać i w ciągu zaledwie kilkunastu lat i obecnie aparaty w smartfonach nie odbiegają jakością od wielu modeli cyfrowych. Są przy tym jednak nie tylko znacznie poręczniejsze, ale dysponują również ogromem innych funkcji.

Wyjątkowe zdjęcia z Huawei Y6 II Compact

Dziś nie trzeba być ekspertem, aby wykonać naprawdę dobre zdjęcie nawet w jakości HD. Wystarczy dysponować odpowiednim sprzętem, jak choćby Huawei Y6 II Compact, który można nabyć m.in. w ofertach dostępnych w sieci T-Mobile. Chiński koncern od lat słynie z rewelacyjnych rozwiązań z zakresu multimediów i nie inaczej jest w przypadku Y6. Model ten posiada klasowy aparat główny z matrycą o rozdzielczości aż 13 Mpix. To jeden z najlepszych wyników na rynku, a optymalnie dobrane parametry pozwalają na uzyskanie niespotykanej głębi kolorów, znakomitego kontrastu oraz doskonałej ostrości.

Zwykle największym mankamentem smartfonowych aparatów jest słaby flash, przez co bardzo trudno uzyskać zadowalającą jakość przy sztucznym oświetleniu lub po zachodzie słońca. Problem ten w najlepszy możliwy sposób rozwiązano właśnie w Huawei Y6 II Compact. Zainstalowano tu bowiem podwójny flash, dzięki czemu bez trudu wykonasz wyraźne zdjęcie nawet przy słabym oświetleniu.

Nieprzemijająca moda na selfie

Już jakiś czas temu nastąpiła popularyzacja zdjęć z ręki. Mogłoby się wydawać, że ich czas szybko przeminie, ale stało się coś zupełnie innego. Dziś różnego rodzaju selfie robi właściwie każdy.  Zdjęcie siebie ze znajomymi, zdjęcie siebie przy znanej budowli czy zdjęcie siebie po prostu – dla siebie. Obecnie powstaje coraz więcej gadzetów ułatwiających wykonywanie takich zdjęć chociażby selfie stick, wymienne obiekstywy czy lampy błyskowe.

Jakkolwiek selfie samo w sobie może budzić wątpliwości, konstruktorzy telefonów nie zapominają o fanach tego typu zdjęć. Właśnie dlatego w Huawei Y6 umieszczono aparat w przedniej części obudowy. Co ciekawe, także posiada on mocny flash oraz matrycę o rozdzielczości 5 Mpix. Tak dobrane parametry pozwalają ponadto na komfortowe prowadzenie rozmów wideo i wideokonferencji.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz