Śpiewająca szczoteczka

Śpiewająca szczoteczka Justina Biebera jest najnowszym modelem popularnego amerykańskiego artykułu zalewającego wszelkiego rodzaju sklepy drogeryjne. W dość krótkim czasie produkt ten podbił listy sprzedażowe i stał się jednym z czołowych produktów kupowanych przez młodych fanów oraz fanki artysty. Śpiewająca szczoteczka mimo, ze jest artykułem niesamowicie prostym i można by powiedzieć prozaicznym wywołała szeroki oddźwięk w społeczeństwie. Przykładami są internetowe debaty przeciwników z entuzjastami nowej mody.

Reklama

Przeciwnicy zgodnie twierdzą, że jest to zwykły kicz obliczony na wyciągnięcie jak największej ilości pieniędzy ze ślepo zapatrzonych fanów. Fakt faktem szczoteczka nie jest użytkowana zgodnie ze swoim przeznaczenie, czyli do mycia zębów. Zaczęła ona stanowić bardziej artykuł kolekcjonerski, który po prostu należy mieć, jako szanujący się fan muzyka. Entuzjaści zachwalają produkt ze względu na jego opcję do odgrywania najpopularniejszych przebojów młodego piosenkarza. Sami mówią, że znajdują się wtedy jakby bliżej Justina a ich zdeklarowanie wobec jego osoby wzrasta. Socjologowie oraz naukowcy zauważają tutaj kształtowanie się pewnych niebezpiecznych trendów. Skrajni przeciwnicy uważają, że zaistniał już swoisty kult postaci piosenkarza. W sieci bez większych problemów można znaleźć filmiki fanów zapatrzonych w Justina jak w bóstwo. Zdarzały się sytuacje, że młodzi zagubieni, bo inaczej nie można tego nazwać fani tworzyli swoiste małe ołtarzyki z zdjęciem Biebera w centrum lub wycinali sobie jego imię na różnych częściach ciała.

Śpiewająca szczoteczka Justina Bibera jest tylko jednym z szerokiej gamy produktów, które Bieber oznaczył swoimi danymi. Jednak siła, z jaką oddziałuje ona razem z innymi produktami jak i samą postacią muzyka na młode pokolenie stanowi ciekawy problem teoretyczny, o którym z pewnością w dość niedługim czasie będą powstawać prace naukowe. Mimo kontrowersji wokół produktów kojarzących się z piosenkarzem, przykład śpiewającej szczoteczki stanowi wzór dla marketingowców z całego świata jak z zwykłego produktu zrobić hit sprzedażowy przynoszący kolosalne zyski.

Stopka autorska: domowystomatolog.pl – Śpiewająca szczoteczka Justina Bibera

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz