Sposób na kobiecego focha

Niniejszy artykuł poświęcony jest krótkiej rozprawce na temat leczenia kobiecego focha. Nie będę skupiać się nad tym jak temu zapobiec, bo jak wiadomo przyczyn może być milion. W zwięzły sposób postaram się opisać jak wyleczyć w prosty i skuteczny sposób Kobietę z tego bardzo niefajnego zjawiska.

Reklama

biżuteriaDrodzy Panowie, bo to właśnie krótki poradnik dla Was. Przede wszystkim wszyscy razem możemy jednogłośnie stwierdzić, że bardzo często nie jesteśmy w stanie podać przyczyny powstałego focha. Trudno też wyjaśnić co to tak naprawdę jest. Aby jednak w jak najszybszy sposób pozbyć Naszej wybranki złego nastroju proponuję kilka, popartych empirycznym doświadczeniem metod.

Przede wszystkim nie upierajmy się przy Naszym zdaniu. Można oczywiście spróbować, aczkolwiek nikłe są szanse na rozwiązanie w ten sposób problemu.. w końcu foch to foch. Warto w takiej sytuacji wykazać się uległą postawą i spróbować grzecznie porozmawiać stosując zasadę Misia.

Jeśli powyższy sposób nie przyniesie pozytywnego rozwiązania warto zajrzeć do portfela. Z ekonomicznego i racjonalnego punktu widzenia jest to raczej sposób nieciekawy, aczkolwiek często bardzo skuteczny. Kobiety kochają błyskotki, a hasła biżuteria swarovski, złote kolczyki czy pierścionki są dla nich jak dla nas fraza finał ligi mistrzów. Warto zatem podarować coś Naszej Kobiecie, na pewno to doceni i przybliży sukcesu.

Trzecia i zarazem ostatnia rada dotycząca złamania focha to zrobienie czegoś romantycznego. Wiem, że w dzisiejszych czasach trudno o to, aby wykazać się romantyzmem, aczkolwiek bywają sytuacje kiedy każdy z Nas powinien to zrobić. Tutaj oczywiście nie ma jednoznacznej podpowiedzi co takiego warto zrobić, na pewno każdy z Was znajdzie sposób na swoją ukochaną.

Reasumując, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jak pokonać kobiecego focha. Na pewno nie możemy być stroną atakującą, bo nie tędy droga. Koniecznie trzeba działać i to w bardzo pro-kobiecy sposób. Jestem pewny, że każdy mężczyzna zna na tyle swoją partnerkę, że jest w stanie trzymając się podstawowych zasad, które wyżej wymieniłem załagodzić sytuację w sposób jak najmniej bolesny.

Stopka autorska: biżuteria swarovski – http://www.eliza.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 4.7/10 (liczba ocen: 6)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz