Stepper – piękne ciało i wymodelowana sylwetka?

Nie od dziś wiadomo, że sekretem zgrabnej sylwetki jest nie tylko odpowiednia dieta, ale także efektywne ćwiczenia. Trening dopasowany do indywidualnego użytkownika pozwala zgubić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę. Ćwiczenia na stepperze to doskonały sposób na osiągnięcie pięknej figury.

Reklama

Natychmiastowe efekty

stepper do ćwiczeńStepper jest niewielkim urządzeniem, któro mieści się w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu. Po treningu zmieści się pod łóżkiem, za szafą lub w kącie. Kupując ten przyrząd do ćwiczeń nie potrzebujesz dużo miejsca, tak jak np. podczas treningu ze skakanką czy kółkiem hula-hop. Regularne ćwiczenia ze stepperem dają piorunujące efekty. Ruch, który wykonują mięśnie podczas treningu powoduje, że pracują nie tylko całe nogi, ale także pośladki, dzięki czemu już po kilku dniach intensywnych ćwiczeń pośladki stają się jędrniejsze i twardsze. Mając stepper ćwiczysz we własnym domu, a osiągasz taki sam efekt  jaki uzyskuje się chodząc i biegając po schodach. Dzięki intensywnemu treningowi na stepperze spalisz zbędną tkankę tłuszczową w talii oraz w dolnej partii pleców. Dodatkowo wyszczuplasz swoje biodra, a mięśnie ud, pośladków i brzucha są wzmocnione i pięknie ukształtowane. Ciało każdego użytkownika steppera jest elastyczne. Regularny trening to doskonała broń w walce z cellulitem będącym zmorą wielu kobiet. Uda i pośladki zapominają czym był cellulit.  Tradycyjny ruch wertykalny pobudza głównie Twoje mięśnie pośladkowe, podczas gdy okrężne ruchy boczne działają na wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie ud,  brzucha i mięśnie skośne. Zobacz, to tak jakbyś wykonywał dwa ćwiczenia jednocześnie. Pomyśl, jak szybko zauważysz  rezultaty Twojego treningu!

Piękny wygląd

Ćwiczenia na siłowni bywają czasem męczące, a dla wielu ludzi po prostu niedostępne, wtedy należy szukać domowych sposobów związanych z ćwiczeniami. Wystarczy mieć jeden przyrząd i można osiągnąć doskonałe efekty. Trening na stepperze jest przyjemnością, bo dzięki niemu sylwetka staje się szczupła, a Ty cieszysz się z uzyskanych rezultatów. Ludzie dookoła podziwiają Twoją zgrabną figurę, którą uzyskujesz dzięki ćwiczeniom na stepperze. Trening jest łatwy, ponieważ wystarczy wykonywać długie lub krótkie, ale płynne ruchy naśladujące wchodzenie po schodach. Stopy powinny przylegać do podłoża i być umieszczone symetrycznie. Sylwetka musi być wyprostowana, natomiast mięśnie brzucha napięte. Tylko takim sposobem ćwiczenia na stepperze dadzą piorunujące rezultaty. To doskonałe urządzenie pozwala zaobserwować doskonałe efekty. Ćwiczą na tego rodzaju sprzęcie sportowym pobudzasz do pracy aż 55% mięśni, dzięki czemu Twój trening jest bardzo efektywny.

Rodzaje stepperów

Kupując stepper po raz pierwszy należy zastanowić się jaki rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy. Wyróżniamy steppery proste, skrętne i takie, które zawierają kolumnę. Steppery skrętne zapewniają wielokierunkowy ruch podobny do jazdy na rolkach. Ten rodzaj urządzenia aktywizuje więcej partii mięśni. Ruchy boczne wzmacniają mięśnie ud i pośladków. Ćwicząc na tym rodzaju steppera efekty zauważysz szybciej, jednak Twój wysiłek włożony w trening jest większy.

Ćwiczenia na stepperze to czysta przyjemność, ale także ciężka praca nad modelowaniem własnej sylwetki.

Stopka autorska: Więcej informacji o rodzajach stepperów znajdziesz tutaj w sklepie fitbay.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 1.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz