Jak wyglądają studia online?

Nauka on-line daje dużo swobody zarówno w formie kursów, szkoleń, czy nawet studiów. Uczeń może dobrać stosownie do potrzeb tempo zaliczania cyklu edukacyjnego. E-learning pozwala ponadto na uwolnienie się od ograniczeń dotyczących czasu i miejsca nauczania.

Reklama

e-learningKursy przez internet pozwalają na swobodną regulację czasem, ale i tu są pewnie ograniczenia. Studia inżynierskie przez internet można na przykład wydłużyć maksymalnie do ośmiu lat. Absolwenci korzystający z nauki on-line stają się posiadaczami pełnowartościowych dyplomów. Podczas nauki przez internet, mają pełne prawa studenta. Mogą korzystać zarówno ze stypendiów, jak i ze zniżek. Programy studiów nie mogą się różnić od tradycyjnych. Warunkiem zaliczania kolejnych lat jest jednak także uczestnictwo w konkretnych zajęciach odbywających się w uczelnianych murach.

Nauka przez internet oznacza udogodnienia, z których na całym świecie korzystają już miliony osób. W Polsce kursy online dopiero raczkują, ale e-learning odkrywają już tysiące uczniów i studentów. Coraz większą popularnością cieszą się także korepetycje przez internet. Swoje oferty z chęcią zamieszczają nie zarabiający kokosów nauczyciele oraz młodzież pragnąca szybko i tanio poprawić swoje oceny podczas szkolenia online.

W Polsce kursy onlinedopiero raczkują, ale e-learning odkrywają już tysiące uczniów i studentów

Stopka autorska: kursy onlinehttp://ekursy.student.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz