Sukienki, czyli coś, o czym zapominają kobiety

Widok młodej dziewczyny, w kolorowej i zwiewnej sukience, to coś wspaniałego. Szczególnie teraz, kiedy panie masowo noszą spodnie. Niestety, spotkać dziewczynę w takim stroju to obecnie prawie cud. Nie wiem, czy panie zmieniają swoje preferencje, czy to efekt średniej pogody, która panuje przez całe lato.

Reklama

sukienkaW każdym bądź razie, sukienki powoli odchodzą do lamusa. Niestety. Mam nadzieję, że taki stan rzeczy nie utrzyma się długo i panie znowu wrócą do starych przyzwyczajeń. Podejrzewam, że za taką tendencją stoją bardziej praktyczne rozwiązania. Kobiety pracują w biurach, w wielkich korporacjach, gdzie wymaga się od nich dynamiki i elegancji w jednym. Dlatego też sukienki wypierane są przez damskie garnitury oraz garsonki. Nie mniej jednak, poza pracą dzieje się podobnie. Dobrze, że przy okazji ważnych wydarzeń, bankietów i imprez, panie są tradycjonalistkami i starannie dobierają suknie wieczorowe. Wtedy da się zauważyć, że panie również tęsknią za eleganckimi sukienkami. Uwidacznia się to podczas przygotowań do takich okazji jak sylwester, wesele lub ważne przyjęcie. W przypadku takich wydarzeń panie gnają do sklepów i przeglądają suknie aby wybrać tę najlepszą. Nierzadko zdarzają się wpadki, więc odradzam eksperymenty. Lepiej przyodziać skromną kreację, ale wyglądać elegancko i poważnie, niż ośmieszać się poprzez dosyć ekstrawaganckie stroje.

Dobrze dobrana sukienka to taka, która nie przysłania urody kobiety. Jeżeli przedmiotem dyskusji u panów staje się sukienka którejś z dam, to znaczy, że coś jest nie tak.

Stopka autorska: sukienki – http://www.kartes-moda.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz