Suwalszczyzna – warto odwiedzić!

Ilekroć planujemy wraz z rodziną wypoczynek, zawsze nasz myśli kierują się wokół Suwalszczyzny. Pewnie takie zdanie zadziwi wielu czytelników, gdyż rodacy preferują raczej polskie morze, góry lub egzotyczny Egipt. Tym czasem to nie dla nas, my kochamy Suwałki i zaraz to udowodnię.

Reklama

SuwalszczyznaKrajobraz Suwalszczyzny maluje się iście malowniczo. Do naszej dyspozycji mamy wszystko co oferuje matka natura, zaczynając od przepięknych wzniesień na rozległych jeziorach pełnych ryb kończąc.  Mamy do dyspozycji wspaniałe lasy pełne rzadkich zwierząt, rezerwaty przyrody jak np.: Bobruczek, Glinki czy Kukle. To tam tak naprawdę jest wspaniałe czyste powietrze oraz niezapomniane doznania obcowania z naturą.

Warto także wspomnieć o zaletach płynących z graniczenia z Litwą. Wszystkie produkty są bardzo tanie, dlatego jedzenie czy zakupy można zrobić nie wydając mnóstwa pieniędzy.  Mało tego,  można znaleźć wiele rzadko spotykanych rzeczy sprowadzonych wprost od naszego wschodniego sąsiada.

Tanie jedzenie przekłada się także na tanie życie. Wszystkie oferty zwiedzania oraz usług są naprawdę warte swojej ceny. A szybki rzut w Internecie, pozwoli wybrać najlepszą formę zakotwiczenia w tej cudownej krainie.

Suwałki to także wspaniała historia. Dochodziło na tych terenach do wielu ważnych bitw oraz ustanowiono wiele przyszłościowych umów.  Jednak kraina ta także została dotknięta złymi represjami wojennymi ze strony Niemców. Utworzono tam wiele obozów pracy, które teraz przypominają o tej historycznej zbrodni.

Reasumując Suwalszczyzna to wspaniała kraina pełna atrakcji dla każdego turysty. Począwszy od aktywnego wypoczynku na łonie natury, poprzez próbowanie lokalnych smarowideł na historycznym akcencie kończąc. Polecam ją zwłaszcza tym, którzy jeszcze nie odkryli jej atrakcji.

Autor: noclegi Suwalszczyzna

Stopka autorska: noclegi Suwalszczyzna – http://www.cisowewzgorze.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    A teraz na Suwalszczyźnie powstały nawet stoki narciarskie.

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz