Świadomy sen – postacie ze snów cię oszukują

Postacie ze snów cię oszukują, może ci się to wydać niespotykane, że bliskie ci osoby mogą przyjść do ciebie we śnie i wcisnąć ci dowolne kłamstwo, bylebyś tylko nie był świadomy snu.

Reklama

sen

Nieważne czy będą to twoi rodzice, dzieci, siostry, bracia, twoja dziewczyna, czy twój chłopak, koleżanka czy kolega. Oni wszyscy skłamią ci prosto w oczy i nie będą mieli najmniejszych wyrzutów sumienia. Ciekawi cię pewnie, czemuż to wszyscy mieliby cię perfidnie okłamywać kiedy śnisz?

Nie chcą, byś miał świadome sny

Gdy spytasz się którejkolwiek z postaci w swoim śnie „Czy ja śnię?” albo „Czy to sen?”, za każdym razem otrzymasz odpowiedź „Nie!”.

Co więcej, czasami gdy wykonujesz test rzeczywistości i masz przy tym wątpliwości, bardzo prawdopodobne, że nagle pojawi się bliska ci osoba, która będzie cię przekonywać, że tak naprawdę nie śpisz.

Raz we śnie wykonywałem test rzeczywistości z zegarkiem. Wskazówki nie pokazywały konkretnej godziny, lecz kręciły się jak szalone do tego stopnia, że tarcza zegarka była rozmazana. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, więc nie byłem pewny, czy to sen czy rzeczywistość.

Już miałem pomyśleć, że to sen, kiedy to do pokoju weszła moja mama i zaczęła mi tłumaczyć, że zegarek jest zepsuty. Była bardzo przekonywująca, tłumaczyła mi to jak trzyletniemu dziecku, aż w końcu przychyliłem się jej opinii i resztę snu przeżyłem nieświadomie.

Nie do wyćwiczenia

Ciężko zapobiegać takim sytuacjom poprzez ćwiczenia w świecie realnym, ponieważ większość ludzi jest złośliwa, i na pytanie „Czy ja śnię?” odpowie „Tak”.

Możesz jednak dogadać się z niektórymi, że kiedy będziesz ich o to pytał, oni za każdym razem będą odpowiadać „Nie”.

Lecz najbardziej pomocne będzie uświadomienie sobie tego faktu. Przeczytaj ten artykuł kilka razy i przyjmij do wiadomości, że nie można ufać innym osobom kiedy odpowiadają na pytanie „Czy to sen?”. Możesz nawet wyobrazić sobie sytuację, kiedy ktoś ci bliski zaprzecza, że właśnie śnisz, a ty wykonujesz test rzeczywistości i uzyskujesz świadomość.

Stopka autorska:

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.7/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz