Szpiegowanie nie jest trudne?

Kiedyś o mini kamerach mogli pomarzyć tylko agenci formatu Jamesa Bonda, później używali ich również detektywi, a dziś każdy z nas może mieć ją w domu i stosować w zależności od potrzeb lub upodobań. Dzisiejsze mini kamery są z funkcją rejestracji nagrań, zarówno wideo jak i dźwięk są bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości, a kilka godzin nagrania mieści się na standardowej karcie micro SD. Dzisiejsze mini kamery współpracują z komputerem, możliwe jest więc obejrzenie go na każdym PC wysłanie nagranego materiału przez internet, jak również nagranie go na płytę CD. Dzisiejsze mini kamery aktywują nagranie automatycznie dzięki czujnikom ruchu i głosu.

Reklama

bycie detetywem

Zastosowanie Kamer

Mini kamerę może nabyć każdy. Zaczynając od agenta 007, poprzez najdoskonalszych detektywów, szefów, którzy chcą sprawdzić rzetelność pracowników, właścicieli firm czy korporacji, którzy chcą potwierdzić uczciwość wspólników, poprzez mężów, chcących udowodnić żonom niewierność, czy zazdrosne żony podejrzewające mężów o zdrady, a kończąc na studentach czy nastolatkach chcących uwiecznić jakiś psikus, bądź nawet akt miłosny, na którego nagranie partner czy partnerka nigdy by się nie zgodzili. Jak widać motywów zakupu mini kamerki jest całe mnóstwo, podobnie jak całe mnóstwo jest ich rodzajów. Rozmiar mini kamery umożliwia jej ukrycie niemalże wszędzie. Bez problemu można zakupić mini kamerę w długopisie, zegarku, breloczku, zapalniczce, a nawet okularach.

Ile razy zdarzyło nam się pomyśleć „szkoda, że nie miałem kamery”? Mini kamera jest rozwiązaniem nie tylko dla osób chcących pobawić się w detektywa, ale także da tych, które zdają sobie sprawę, że nie zawsze istnieje możliwość dźwigania ze sobą aparatu fotograficznego, czy właśnie kamery.

Detektywistyka dla każdego

Poręczne, wygodne i łatwe w zastosowaniu mini kamery stają się coraz popularniejsze i trafiają do coraz szerszych grup odbiorców. Nie trzeba już być super agentem czy detektywem z kryminalnych opowieści, by móc korzystać z funkcjonalności jaką gwarantuje ten mini gadżet elektroniczny. Należy zwrócić także uwagę że same kamery staja się coraz mniejsze, a nazwa mini kamera dziś oznacza moduł o rozmiarach 2cm na 2cm, prawdopodobnie za kilka lat taka sama kamerka będzie liczyć już zaledwie 05cm na 0,5 przy zachowaniu tych samym parametrów oraz ceny. Co ciekawe taka mini kamera dodatkowo zawiera w sobie także moduł wifi to bezprzewodowego przekazywania obrazu co znacznie zwiększa możliwości jej wykorzystania, dlatego dziś kiedy wydaje nam się że jesteśmy sami należy zadać sobie pytanie czy oby na pewno i nie jesteśmy przez kogoś obserwowani?

Stopka autorska: mini kamery – http://www.electrogsm.pl/product/Mini-Kamera-Bezprzewodowa-1-2-GHz/?id=808

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz