Szwajcarskie cuda, zegarki

Tissot to szwajcarskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zegarków. Jego siedzibą jest szwajcarska miejscowość Le Locle, a działalność została zapoczątkowana w 1853 roku. Początkowo właścicielem firmy był Charles-Emily Tissot wraz z ojcem, natomiast od 1930 roku wszelkie aktywa należą do Swatch Group, przez którą zostały wykupione. Zegarki Tissot słyną z solidnego wykonania i zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Nad stałym utrzymywaniem najwyższej jakości produktów czuwa specjalna grupa techniczna, opracowująca coraz to śmielsze rozwiązania i wprowadzające je do modeli zegarków.

Reklama

zegarek

Jako, że zegarki Tissot słyną z nadzwyczajnej dokładności, ich producent został oficjalnym kontrolerem czasu w międzynarodowych zawodach kolarskich, motocyklowych, szermierce i wielu innych. Jest to dla firmy świetna reklama, gdyż wielu wybitnych sportowców zostało ambasadorami marki. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ zegarki Tissot to nie tylko dokładność, ale przede wszystkim oryginalność i prestiż oraz wyjątkowe, ponadczasowe piękno.

Jednym z największych wynalazków firmy jest zegarek T-Touch, który kryje w swoim wnętrzu mnóstwo funkcji. Naciskając na koronkę, a następnie na szkiełko dotykowe można uruchomić chronograf, kompas, wysokościomierz, barometr, termometr lub alarm. Ten zegarek to prawdziwy przyjaciel globtroterów i poszukiwaczy przygód, a także każdego, kto choć przez chwilę chciałby poczuć się jak James Bond. Wprawdzie cena tego arcydzieła może nieco odstraszać, ale połączenie tak wielu urządzeń w jednym warte jest naprawdę sporo.

Oczywiście zegarki Tissot można nabyć w niemal każdym sklepie oferującym tego typu produkty. Są to modele z wyższej półki cenowej i reprezentujące określoną, bardzo wysoką jakość. Niesamowite wzornictwo w połączeniu z wieloletnią tradycją i perfekcyjnym wykonaniem to mieszanka, która sprawia, że zegarki Tissot są w światowej czołówce marek, a ich wartość stale rośnie. Zakupu można dokonać także przez internet, gdzie wybór jest o wiele większy niż w stacjonarnych sklepach, a ceny niezwykle konkurencyjne.

Zegarki Tissot to doskonały, choć dość drogi, pomysł na prezent. Mimo to warto ponieść ten koszt, gdyż to małe urządzenie będzie służyć bardzo długo i z pewnością zachwyci obdarowaną osobę zarówno kunsztem, jak i dokładnością. Niektóre modele są szalenie nowoczesne, inne z kolei dość tradycyjne, ale wszystkie łączy klasyczne piękno, więc łatwo można zaleźć taki model, który spodoba się niemal każdemu.

Stopka autorska: zegarki Tissot – http://www.zegarkionline.pl/tissot-m-21.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz