Markowa odzież za małe pieniądze, czyli czar używanych ubrań

Sklepy i butiki odzieżowe oferują wiele markowych  i modnych ubrań. Niestety większość firmowych ubrań na topie to spory koszt i nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zakup całej kolekcji.

Reklama

Każda kobieta marzy o kupowaniu ciuchów nie przejmując się ceną, w szafie marzeń większości z nas wiszą bluzki, sukienki, czy płaszcze z najnowszych katalogów renomowanych odzieżowych marek, do tego oczywiście buty i torebki najlepszych projektantów.
markowe ubrania
Na szczęście za wielką modę nie zawsze trzeba słono płacić, doskonale wiedzą o tym ci, którzy z powodzeniem odkrywają tajemnice lumpeksów. Wśród wielu podniszczonych ciuchów można znaleźć prawdzie perełki, marki takie jak Dolce&Gabbana, Versace, czy Dior to nie rzadkość. Trzeba jednak cierpliwości w poszukiwaniu naprawdę dobrych ubrań, które kosztują czasami grosze.

Lumpeksy oferujące używane ubrania cieszą się coraz większym powodzeniem, w każdym mieście, większym, czy mniejszym jest ich klika, a wieści o tych najlepszych rozchodzą się bardzo szybko. Wystarczy przejrzeć strony internetowe lokalnych for, gdzie zaprawione w bojach poszukiwaczki okazji polecają sobie te najlepsze secound handy.

Moda z drugiej ręki wkroczyła również do wirtualnego świata, internetowe sklepy z używaną odzieżą notują coraz więcej klientów.  Szukając ciuszków renomowanych firm przez Internet nie musimy ruszać się z domu i przekopywać koszów pełnych ubrań. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i klikać w poszukiwaniu interesujących okazji modowych.

Kupując używane ubrania warto skupić się na tzw. klasykach, czyli tych elementach garderoby, które w pismach kobiecych nazywane są nieprzemijającymi, takimi, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Do tych bez wątpienie można zaliczyć płaszcze – zwłaszcza wszelkie odmiany trenczy, klasyczny krój, dwurzędowe guziki oraz szeroki pasek powodują, że ten typ płaszcza jest ponadczasowy, więc przyda się każdej kobiecie. Do ubrań z cyklu must -have zaliczyć trzeba także hit wszech czasów, czyli mała czarną – sukienka, która w zależności od dobranych dodatków jest dobrą kreacją niemal na każdą okazję, podobnie jak białe bluzki, czy proste marynarki.

Kupowanie ciuszków z drugiej ręki ułatwia pojawienie się stron internetowych z ogłoszeniami, czy aukcjami, więc już nie tylko sklepy dają możliwość ubrania się za małe pieniądze, pamiętajmy o tym podczas kompletowania nowej garderoby.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.5/10 (liczba ocen: 4)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz