Czy zakupy w sklepie internetowym są drogie?

Oczywiście, że mogą być droższe w porównaniu do stacjonarnego sklepu zoologicznego na Twoim osiedlu. Jeśli zakupisz jedną małą paczkę pokarmu dla rybek, to koszt wysyłki przewyższy koszt produktu, zwłaszcza wtedy, kiedy za paczkę będziesz chciał zapłacić przy odbiorze.

Reklama

cenyJednak nie trzeba być wielkim matematykiem, żeby szybko policzyć, że koszty przesyłki zwracają się już przy kwocie zakupów w okolicach 60-70 złotych. Wystarczy więc poświęcić kilka minut i zrobić listę zakupową bardziej perspektywiczną niż potrzeby na najbliższe kilka dni. Można też zapytać kilku znajomych, czy nie potrzebują karmy dla swojej świnki morskiej albo nowej kuwety dla kota – nasze zamówienie może urosnąć nawet do kilkuset złotych, a to może oznaczać dodatkowe zyski w postaci rabatu udzielonego przez sklep.

Mieszkańcy większych miast mają też dodatkową opcję – odbiór osobisty zamówienia. Wiele internetowych sklepów zoologicznych daje taką możliwość, warto więc wpisać w wyszukiwarkę hasło np: sklep zoologiczny warszawa i sprawdzić, czy przypadkiem niedaleko nas nie funkcjonuje taki punkt odbiorów osobistych. Wtedy droga jest juz całkiem prosta i co ważne tania – rejestrujemy sie w sklepie, składamy zamówienie, wybieramy opcję odbioru osobistego i oczekujemy na potwierdzenie, że nasze zoologiczne zamówienie jest już przygotowane. Najczęściej telefonicznie umawiamy się z pracownikiem sklepu na konkretny dzień i konkretna godzinę na odbiór zamówienia lub odwiedzamy biuro sklepu w godzinach jego funkcjonowania.

W dobrych sklepach zoologicznych zamowienie jest przygotowane do odbioru najczęściej kolejnego dnia roboczego, a czasami nawet tego samego dnia wieczorem.

Szybko, taniej, przyjemnie 🙂

Stopka autorska: sklep zoologiczny warszawa – http://www.zoologiczny.sklep.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz