Trwałe przedłużanie rzęs

Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje tuszu do rzęs, w zależności od woli można sprawić by były dłuższe lub gęstsze. Wadą tuszu jest to, że często się rozmazuje i sprawia, że oczy wyglądają na opuchnięte. Idealnym rozwiązaniem, które jest coraz popularniejsze na rynku kosmetycznym jest przedłużanie rzęs.

Reklama

długie rzęsyKobiety coraz częściej korzystają z tego zabiegu, dzięki temu ich oczy stają się większe a spojrzenie jest bardziej wyraziste. Ta forma wydłużania rzęs jest bardzo praktyczna, ponieważ makijaż jest trwały i nie ma potrzeby dodatkowego tuszowania ich. Przedłużanie rzę to idealne rozwiązanie, dla osób, które mają uczulenie na składniki tuszu i z przyczyn leczniczych nie mogą z niego korzystać. Sam zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs na powiece. Długość i grubość materiału dobierana jest odpowiednio do preferencji osoby, tak by efekt końcowy był jak najbardziej naturalny.

Osoby decydujące się na ten zabieg kosmetyczny, mają do wyrobu różne kolory rzęs, do tego istnieje możliwość podkręcenia ich na stałe, przez co oko optycznie się powiększa. Dzięki stałemu podkręceniu i wydłużeniu, można każdego dnia zaoszczędzić wiele czasu na wykonywaniu makijażu. Materiał z jakiego wykonane są sztuczne rzęsy nie przyciąga zanieczyszczeń, dzięki temu nie ma potrzeby usuwania zbędnych pyłków, krzątających się w otoczeniu.

Najczęściej przedłużanie rzęs wykonuje się metodą 1:1, gdzie do pojedynczej rzęsy mocowana jest jedna syntetyczna, do tego zabiegu wykorzystywany jest specjalny klej i penseta, którą precyzyjnie umieszczane są rzęsy. Przedłużanie rzęs jest całkowicie bezbolesne i nie sprawia żadnego dyskomfortu, zabieg jest dość trwały, a dzięki mocnemu spojeniu, można spokojnie korzystać z kąpieli i prysznica. Zabieg trwa dość długo, nawet do kilku godzin, jednak efekt jest piorunujący. Aby efekt był trwały, należy unikać kosmetyków do demakijażu z zawartością glikolu, a powstające ubytki w wyniku wypadania rzęs należy uzupełniać co jakiś czas, u osób przeszkolonych.

Stopka autorska: Przedłużanie rzę – http://www.fanaberya.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz