Trzecia edycja szkoleń z marketingu online

Zapraszamy do uczestnictwa w trzeciej edycji szkoleń z marketingu internetowego, która będzie miała miejsce w czerwcu w Katowicach. Szkolenia trwają dwa dni, 5 i 6 czerwca. W tej edycji odbędą się trzy szkolenia, których szkoleniowcy zebrali najwięcej pochwał i pozytywnych opinii. Ostatnia edycja szkoleniowa w lutym została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.

Wnikliwy czytelnik będzie wiedział, że to już trzecia seria szkoleń. Pierwsza odbyła się we wrześniu zeszłego roku i przyciągnęła ok 40 osób. Wtedy program szkolenia SEO i pozycjonowanie zaawansowane był zaplanowany na jeden dzień, ale jak praktyka pokazała, jest to za mało, co również zauważyli uczestnicy. W jednym dniu bardzo trudno jest zadowolić mistrzów seo nowymi wiadomościami. W drugiej edycji, w której łącznie wzięło udział ok. 50 osób, to szkolenie zostało rozszerzone do dwóch dni i to było strzałem w dziesiątkę. Wyrażone opinie uczestników potwierdzają bardzo dobrą wartość merytoryczną szkolenia oraz otwartość prowadzących na poruszane tematy. Szkolenie z zaawansowanych metod pozycjonowania jest prowadzone przez trzech doświadczonych specjalistów.

Organizatorzy zdecydowali się taż uruchomić szkolenie Google AdWords zaawansowane, które również otrzymało pozytywne recenzje. Niska cena oraz brak sztywnych wymogów do omawianego tematu, pozwala wyciągnąć z Adwords więcej niż do tej pory. Ze szkolenia skorzysta każdy, kto chce ulepszyć swoje umiejętności w obsłudze AdWords. Prowadząca szkolenie, posiada spore doświadczenie w pracy z AdWords oraz legitymuje się certyfikatem GAQ.

Cyklicznym  zainteresowaniem cieszy się także szkolenie Facebook i Twitter Marketing. Prowadzi je m.in. współautor virala Natanek Batmanek  z krakowskiej agencji Pride&Glory Interactive, ale to nie jedyny case, który gruntownie w czasie tego szkolenia poznajemy. Warto podkreślić, że w social mediach mediach wszystko szybko się zmienia, i tak samo za tymi zmianami podąża bardzo bogaty program tego szkolenia.

Szkolenia w czerwcu odbywają się w Katowicach. Organizatorem i partnerami są Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Xann Internet Solutions. Szkolenie będzie miało miejsce przy ul. Piotra Skargi 8 w salach szkoleniowych SEKA.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.8/10 (liczba ocen: 5)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

 1. avatar
  jak zarobić na kontach bankowych Odpowiedz 20/12/2016 o 03:42

  Bardzo interesujący tekst o finansach, każdy powinien go przeczytać żeby
  zrozumieć finanse osobiste. Dzięki za udzielenie oraz szczęścia w
  pisaniu bloga

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz