Twoje wymarzone wakacje

Tanie wczasy zagraniczne! Bilety lotnicze już od 99 PLN lub mniej! Twoje wymarzone wakacje! Egipt – słońce i plaża gwarantowane! Oto zachęty kierowane do potencjalnego globtrottera, prawdziwego obieżyświata, wakacyjnego turysty, słowem człowieka, który jak ma wolne od pracy, to nie usiedzi spokojnie na miejscu i pojedzie tam, gdzie jeszcze nie był.

Reklama

basen hotelowyW tym celu nasz przyszły turysta, prawdziwy globtrotter przez całą zimę surfuje po Internecie. Zapoznaje się z ofertami niezliczonych biur podróży, które oferują tanie wczasy, podróże do egzotycznych krajów, turystykę bez paszportu i wizy oraz oferty last minute i all inclusive. W turystykę last minute można wskoczyć dosłownie w ostatniej chwili i cieszyć się gwarantowanym słońcem każdego dnia lub nigdy nie kończącą się zimą. Można korzystać z tanich noclegów i podróżować po wybranym regionie niebywale tanio.

W czasie wakacji można zafundować sobie podróże do wielu zakątków świata, zapoznać się z kulturą obcych nam narodów, ich mentalnością czy zasmakować tutejszej kuchni. Można to zrobić zupełnie samodzielnie albo w towarzystwie grona sprawdzonych przyjaciół albo też za pośrednictwem wybranego biura podróży. Wyboru należy dokonać samodzielnie, opcji spędzania wakacji jest wiele i spectrum możliwości bardzo szerokie.

Na przykład turysta amator unikalnej i dzikiej przyrody nie wybiera się na wakacje luksusowym, klimatyzowanym autobusem  lub samolotem wykupionym przez biuro podróży. W wakacyjną podróż udaje się własnym samochodem. U celu podróży już czeka na niego właściciel firmy wypożyczającej kajaki. Zabezpiecza się u niego swój samochód na czas samotnego włóczenia się po rzekach, na których trudno spotkać drugiego takiego wagabundy. W takiej podróży nie szuka się sklepów z pamiątkami czy punktów na kilometr zalatujących zapachem pysznej pizzy. Tam zwyczajnie żadnych sklepów nie ma. Można jedynie zarzucić wędkę i złowić nieco kwasu Omega -3 w postaci złocistej rybki prosto z wody lub pogadać sobie z dzikimi kaczkami, o ile nie odfruną w porę przed dziwnym intruzem w kajaku. Wody do picia taki turysta poszukuje u brzegów leniwie płynącej rzeki, gdyż tam z licznych źródełek spływa najczystsza, krystaliczna, najzdrowsza i najlepiej przefiltrowana woda. Smakowita!

W Internecie jest zatrzęsienie ofert trudniących się wypożyczaniem kajaków i odwożeniem do źródeł rzeki tych turystów, którzy uciekają w wakacje przed gwarną cywilizacją. Po takich wakacjach każdy napotkany człowiek jest ogromną radością, gdyż na szlakach nieuczęszczanych rzek turystów nie ma. Po rozładowaniu niezbędnego ekwipunku i kajaków z samochodu kierowca niepostrzeżenie znika. Chyba z obawy, żeby turyści nie rozmyślili się i nie zechcieli wracać na widok miejsca, do którego na własne życzenie ich dowieziono.

Stopka autorska: Centrumpodrozy.com.pl – biuro podróży Łódź

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz