Ubezpieczenie rodziny – zapewnij najbliższym opiekę i bezpieczeństwo

Rodzina to najbliższe nam osoby, które kochamy, martwimy się o nie i chcemy dla nich jak najlepiej. W dzisiejszym świecie, w którym coraz częściej chorujemy, a zarazem mamy coraz mniej czasu na dbanie o nasze zdrowie, każdy chciałby mieć opiekę medyczną, która zapewniłaby mu usługi na najwyższym poziomie (i oczywiście bezproblemowy dostęp do nich w każdej chwili). Ochroną tą chcemy objąć nie tylko siebie, ale również współmałżonka i nasze dzieci, rodziców… dlatego coraz więcej osób decyduje się na ubezpieczenie rodziny.

Reklama

Mając rodzinę, a zwłaszcza małe dzieci, chcielibyśmy na bieżąco czuwać nad ich stanem zdrowia. Regularnie poddawać je badaniom kontrolnym, wprowadzić jak najlepszą profilaktykę, a w razie sytuacji awaryjnej mieć możliwość uzyskania natychmiastowej pomocy. Podpisanie umowy ubezpieczenia zdrowotnego w wariancie rodzinnym jest dużo bardziej opłacalne, niż w przypadku ubezpieczenia każdego członka rodziny z osobna. Dlatego ubezpieczenie rodziny to najlepsze rozwiązanie, zarówno wtedy, gdy mamy rodzinę trzyosobową, jak i wtedy, gdy jest ona liczniejsza.

Co możemy uzyskać w ramach opieki rodzinnej?

  • Konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, jak: internisty, pediatry, lekarza medycyny rodzinnej, w tym wizyty domowe i konsultacje lekarzy pomocy doraźnej świadczone w razie nagłego zachorowania lub wypadku.
  • Ubezpieczenie rodzinne to również dostęp do wybranych lekarzy specjalistów: ginekolog, laryngolog, ortopeda, okulista, chirurg, dermatolog, kardiolog, neurolog, a także specjaliści dziecięcy w wyżej wymienionych dziedzinach.
  • W ramach ubezpieczenia możemy liczyć również na podstawową, jak i rozszerzoną diagnostykę (badania laboratoryjne, cytologia, EKG, RTG, USG, mammografia, echo sera, czy spirometria), konsultacje i podstawowe zabiegi pielęgniarskie oraz podstawowe zabiegi ambulatoryjne: okulistyczne, laryngologiczne, chirurgiczne czy ginekologiczne.
  • Inwestując w ubezpieczenie rodziny mamy również dodatkowe korzyści: szczepienia, pogotowie ratunkowe, usługi szpitalne, a nawet telefoniczne porady medyczne.

Korzystając z prywatnej opieki medycznej mamy więc nie tylko gwarancję szybkiej pomocy, czy pełnej ochrony zdrowotnej, ale również – dzięki krótkiemu oczekiwaniu na wizytę, braku kolejek, a także załatwianiu wielu formalności przez Internet – zyskujemy więcej czasu, który możemy poświęcić właśnie naszym najbliższym.

 

Stopka autorska: ubezpieczenie rodziny – http://www.medicover.pl/ubezpieczenia/default.aspx

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz