Artykuł o ludziach którzy uciekli od smierci

Codziennie, w każdej dziedzinie świat przynosi nam nowe ciekawostki, rewelacyjne wiadomości i nieprawdopodobne wydarzenia. Tak jest też w tak delikatnej sferze życia jaką jest śmierć. Każdego dnia na świecie umiera niesamowita liczba ludzi, jednakże są też przypadki cudownych ocaleń które nie mieszczą się w żadnych ramach.

Najlepszym tego przykładem jest Li Fuyan. Ten trzydziestoletni mieszkaniec chińskiej prowincji Yunnan przez cztery lata żył z 10-centymetrowym nożem wbitym w głowę! Niewiarygodne? Jak najbardziej, zdziwiony był nawet lekarz który wykonał prześwietlenie dlatego zlecił ponowne badanie! A jak o ciele obcym tkwiącym w głowie dowiedział się sam bohater historii? Po kilku latach silnego bólu głowy kiedy przestały już na niego działać środki przeciwbólowe postanowił udać się do lekarza na badania. Diagnoza była zaskakująca.

Reklama

Równie ciekawą historią może pochwalić się mieszkanka Buenos Aires która przeżyła upadek z 22 piętra. Niedoszła samobójczyni spadła na zaparkowaną pod hotelem taksówkę i doznała złamania żeber, bioder oraz niewielkiego krwotoku wewnętrznego. Szczęściarzem w tej sytuacji był też właściciel taksówki. Gdyby nie to że wysiadł z taksówki, aby zobaczyć na co spoglądają przechodnie prawdopodobnie został by zgnieciony. Warto dodać że hotel z którego chciała skoczyć trzydziestolatka mierzy bagatela ponad 100 metrów!  Jak widać niektórzy ludzie mają niesamowite szczęście, pamiętajmy jednak że są to tylko jednorazowe przypadki czy też sensacyjne zbiegi okoliczności.

Stopka autorska: ciekawostki – http://www.sensacja.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.3/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz