Przed nami wakacje w Zakopanem

Jak ten czas leci – mówią dorośli. Młodzi znowu narzekają, że bardzo powoli. Sam pamiętam jak w podstawówce nie można było doczekać się ferii lub wakacji. Teraz moje dzieciaki narzekają, a ja się z tego śmieję i przypominam sobie jak to było ze mną. Synowie niecierpliwie oczekują wakacyjnych dni, bo ojciec obiecał im wyprawę w góry.

Reklama

wakacje w zakopanem

Zakopane to w tym roku nasz cel i od kilku tygodni cały czas przeszukujemy strony internetowe związane z noclegami, aby wybrać coś odpowiedniego dla naszej rodzinki. Osobiście wolę szukać noclegu już na miejscu, ale małżonka uważa to za brak odpowiedzialności.
Twierdzi, że wcześniej znajdziemy coś fajnego w dobrej cenie. Musiałem przyznać jej rację.

Nasze wakacje będą pod moje dyktando – otrzymałem zezwolenie od drugiej połówki. Solidne przygotowanie całego planu pobytu wymaga wiele wysiłku. Zakup map, przewodników oraz czytanie na internecie o szlakach i ciekawych miejscach to kosztowna sprawa  i czasochłonna.
Mam nadzieję, że opłaci się to z nawiązką.

Planując staram się wg rady mojej mamy o dobór takiego spędzenia czasu, aby każdy był zadowolony. Wiem, że synowie chcą iść do parku wodnego a żona pragnie połazić po Krupówkach – oczywiście po sklepach. Moim marzeniem jest wyjazd na Kasprowy Wierch i przejście Orlej Perci, co nie jest po myśli reszty rodziny.

Zobaczymy co z tych wakacyjnych planów zrealizujemy i może uda się po powrocie coś o tym napisać. Postaram się również wykonać trochę zdjęć, które będą nadawać się do publikacji w internecie.

Stopka autorska: Zakopane – http://zakopiec.info

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.9/10 (liczba ocen: 14)


komentarze 3

 1. avatar

  Ciekawe myśli, zwłaszcza te o tym, że czas zasuwa niesamowicie. Warto korzystać z życia zanim jest a Tatry to piękne miejsce na spacery, zdjęcia i spokój…

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: +8 (from 8 votes)
 2. avatar

  Słusznie. Przed nami ferie i niesamowita zima. Polecam spacery z aparatem po dolinach.

  VN:F [1.9.18_1163]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 3. avatar

  Ciekawy artykuł. Cały serwis ma fajne treści.

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz