Jak namówić mężczyznę na weekend w spa?

Jeśli chcesz spędzić weekend w spa razem ze swoim mężem czy chłopakiem musisz odpowiednio przygotować do tego grunt. Jak to zrobić? Przeczytaj nasz poradnik.

Reklama

Pakiety SPA

O zaletach pobytu w spa nie trzeba Cię przekonywać. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak dobrze wpływa na kondycję twojej skóry czy ciała nawet kilka dni spędzonych w dobrym ośrodku. Weekend w spa to dla Ciebie oczywistość, taka sama jak wyjście do fryzjera czy kosmetyczki. Mogłabyś pojechać tam nawet dziś. Jest tylko jeden problem – twoja druga połówka.

Ciekawe miejsce to podstawa

Najmniejsze nawet wspomnienie o tym, że moglibyście jechać w miejsce, gdzie uroda postawiona jest na pierwszym miejscu wzbudza u niego irytację. Głos staje się cierpki, a ruchy nerwowe. I już wiesz, że weekend w spa możesz sobie odpuścić. A jeśli gdzieś pojedziecie, to będzie to miejsce, w którym jedyną rozrywką jest picie piwa w barze i oglądanie meczu w telewizji. Chyba, że dobrze się przygotujesz.

Na początek zastanów się, co jest dla twojego mężczyzny ważne. A później spróbuj znaleźć taki ośrodek, w którym będzie mógł się realizować. Po co ten podstęp? Bo mężczyźni myślą w inny, specyficzny sposób. Dla nich weekend poświęcony zabiegom witalnym w ośrodkach spa to oznaka zniewieścienia i braku męskości. Ich zdaniem mężczyzna nie musi dbać o wygląd. Przeciwnie, im jest bardziej zapuszczony, tym lepiej. Dlatego nie uda ci się przekonać go do wyjazdu przez podkreślanie tego, jak bardzo zdrowa będzie jego skóra po powrocie.

W zgodzie z zainteresowaniami

Żeby odnieść sukces, potrzebujesz czegoś innego. Przykład? Jeśli twój mąż lubi piłkę nożną, zadbaj o to, żeby ośrodek spa wyposażony był w dobry sprzęt rtv. Jeśli powiesz mu, że przez całą sobotę będzie mógł oglądać mecze w telewizji kablowej, może się skusić. Jeszcze lepiej, gdy hotel spa położony będzie w mieście, gdzie odbywają się rozgrywki ligowe. Zaoferuj mu układ – bilet na mecz za weekend w spa. Myślisz, że się nie skusi?

To jednak nie koniec. Bo przecież zawsze może powiedzieć, że mecze ogląda się równie przyjemnie w domu, po co wydawać pieniądze i jechać gdzieś daleko? Dlatego tak ważne jest, żeby ośrodek spa wyposażony był także w atrakcje dla mężczyzn. Albo takie, z których on może korzystać. Zwróć uwagę, czy jest tam pełnowymiarowy basen albo siłownia. Korty tenisowe też będą niezłe. Może wiesz, że marzy o nauce jazdy konnej? Zainteresuj się takimi ośrodkami, które coś takiego oferują.

Samodzielnie wyciąganie wniosków

Teraz uważaj. Kiedy będziesz go namawiać na wyjazd, uderz w jakiś czuły punkt. Jeśli na przykład ciężko pracuje, postaraj się nakierować rozmowę na odpoczynek. Kiedy zrozumie, że kilka dni wolnego będzie dla niego zbawieniem, będziesz o krok od sukcesu. Może nawet okazać się, że sam zaproponuje wyjazd w jakieś ciekawe miejsce.

Tu jednak ważne zastrzeżenie – chociaż będziesz mieć już przygotowaną listę, sprawiaj wrażenie kompletnie nieprzygotowanej. Podsuwaj mu tropy, ale w taki sposób, żeby miał wrażenie, że sam je odkrywa. Jeśli uzna pomysł za swój, możesz się pakować.

A co, kiedy będzie chciał wybrać się gdzieś, gdzie nie można liczyć na lecznicze zabiegi i maseczki ujędrniające? Zawsze możesz skorzystać ze swojego kobiecego uroku i rzucić niewinnie, że skoro jedziemy z jego inicjatywy lub dla jego dobra, to może ty też skorzystasz? Przedstawiaj wówczas ośrodek tak, jakby spa było tylko jedną z jego części. Pamiętaj – nachalność czy wykłócanie może Cię tylko zgubić.

Jeśli uda Ci się namówić go raz, powinno samo pójść dalej. Przekona się, że weekend w spa to nic strasznego i że może być przyjemnie. A Ty będziesz korzystać.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz