O czym pamiętać przy organizacji wesela?

Organizacja wesela to ciężki temat, nie tylko ze względu na rodzaj wydarzenia, ale przede wszystkim na wielką presję, której poddani są przede wszystkim przyszli małżonkowie. Jest tyle rzeczy o których trzeba pamiętać, tyle spraw do załatwienia a przecież nie samym weselem się żyje!

Reklama

ślub

Na samym początku większość par jako pierwszy krok organizacyjny wybiera salę na wesele i to właśnie z reguły o wolnego terminu wybranej sali weselnej zależy data organizacji wesela. Taką salą weselną może być restauracja, remiza strażacka czy też Dworek, taki jak chociażby Dworek Białoprądnicki.

Wesela w Krakowie odbywają się przez cały rok. To jedno z największych miast w Polsce i zarazem jedno z najładniejszych, stąd tez bardzo dużo spoza samego Krakowa decyduje się na organizację swojego wesela właśnie w stolicy województwa małopolskiego. Praktycznie zawsze narzeczeni borykają się z problemem wolnych terminów, w których ma odbyć się ich najważniejszych dzień w życiu. Takie miejsca jak Dworek Białoprądnicki są z reguły rezerwowane na 12, a nawet 18 miesięcy przed samym weselem! Stąd też koniecznym jest wcześniejsze (dużo wcześniejsze) i poważne zainteresowanie się tematem swojego wesela, gdyż później może okazać się, że albo w interesującym nas terminie wymarzone miejsce na wesele jest już zarezerwowane, albo że będziemy zmuszeni lekko przesunąć w czasie nasze własne wesele.

A o czym jeszcze warto pamiętać w pierwszej kolejności? Na pewno o obrączkach na wesele, gdyż w niektórych przypadkach na właściwy rozmiar obrączki też trzeba „swoje odczekać”.

Stopka autorska: Wesela w Krakowie – http://dworekbialopradnicki.pl/wesela

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 4.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz