Wyposażenie szpiega

Telewizja przemysłowa cieszy się coraz większa popularnością. Sprzedaż zestawów CCTV stale wzrasta. Monitoring znajduje swoje zastosowanie już nie tylko w firmach czy przedsiębiorstwach  ale w prywatnych domach i mieszkaniach. Jednak, co należy zrobić, gdy chcemy zarejestrować w dyskretny sposób bardzo ważne dla nas wydarzenie.

Reklama

mini kamera

Obecnie bardzo trudno jest udowodnić mobbing, molestowanie oraz groźby wymierzane pod naszym adresem. Z tego powodu stale rośnie liczba klientów wyposażających się w mini kamery, podsłuchy, dyktafony operacyjne i inne przedmioty rodem z filmów z Jamesem Bondem. Opisywane przedmioty są niezwykle dyskretnymi narzędziami skutecznej inwigilacji. Niewielkie kamery są w stanie zgromadzić potężną liczbę nagrań w kolorze oraz z dźwiękiem.  Dzięki tak zakamuflowanym obiektywom z ogromną łatwością i bez przeszkód udowodnimy mobbing czy molestowanie seksualne w pracy.

W sytuacjach, gdy nie możemy w otwarty sposób nagrać cudzej wypowiedzi warto skorzystać z mini rejestratorów zakamuflowanych w brelokach, guzikach, zapalniczkach itp. Są to przedmioty codziennego użytku i nie wzbudzają podejrzliwości osób trzecich.

Istotne jest aby zdecydować się na zakup mini kamery wyposażonej w detekcję ruchu lub funkcje VOX. Wymienione właściwości to niebywałe udogodnienia pracy z rejestratorem. VOX polega na uruchomieniu nagrywania po wychwyceniu dźwięku natomiast detekcja ruchu jak sama nazwa wskazuje natychmiast po zarejestrowaniu przemieszczającego się obiektu. Rozwiązania te pozwalają na oszczędne zarządzanie akumulatorem urządzenia oraz zwalania ja z obowiązku przeszukiwania nagrań w celu zlokalizowania interesującego nas fragmentu. Zgromadzony materiał zapisywany jest na wbudowanej pamięci flash bądź na wymiennych kartach microSD.

Stopka autorska: mini kamery – http://www.germano.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 2.8/10 (liczba ocen: 5)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz