Jak wywołać zdjęcia przez Internet?

Wprowadzenie aparatów fotograficznych z cyfrowymi przetwornikami  i zapisem zdjęć zmieniło zupełnie możliwości fotografii domowej.  W dawnych czasach, czyli za panowania aparatów analogowych  posłusznie „wypstrykaliśmy” zdjęcia z całej kliszy fotograficznej  i dopiero wtedy mogliśmy oddać film do punktu wywołania zdjęć.

Reklama

zdjęciaDziś wywoływanie zdjęć cyfrowych, a w zasadzie ich wydruk wygląda  zupełnie inaczej. Mamy wiele możliwości przelania swoich zdjęć na  papier fotograficzny. Przeważnie udajemy się do punktu wydruku  zdjęć i korzystamy z automatów do wyboru fotografii. Następnie  przychodzimy za dzień lub dwa po odbiór naszych zdjęć. Lecz jest jeszcze jedna możliwość oglądania zdjęć na papierze. To  tzw. zdjęcia przez internet czy wysłanie plików do firmy  internetowej, która wydrukuje i prześle zdjęcia do naszego domu.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść w wyszukiwarkę google wpisać  odpowiednie słowo np. wspomniane już wcześniej zdjęcia przez  internet i odwiedzić stronę firmy wywołującej zdjęcia. Na stronie  powinno być napisane co i jak mamy zrobić, aby otrzymać  fotografie. Często takie firmy dysponują odpowiednim  oprogramowaniem umożliwiającym wybór i przesłanie zdjęć na serwer  firmowy. Wydrukowane zdjęcia powinniśmy odebrać pocztą.

Jakie są korzyści płynace z takiego rozwiązania? Przede wszystkim  niska cena za odbitkę oraz wygodne przesyłanie zdjęć z domu, z  własnego komputera. Warto spróbować takiego rozwiązania.

Stopka autorska: zdjęcia przez internet – http://www.fotogigant.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz