Zabiegi medycyny estetycznej – Laser Fraxel

We współczesnych czasach bardzo ważny jest wygląd. Możemy to wszystko osiągnąć dzięki różnym zabiegom oferowanym przez gabinety medycyny estetycznej. Ta dziedzina bardzo się rozwija.

Reklama

nogiW gabinecie kosmetyczki możemy usunąć sobie zmarszczki za pomocą bardzo nowoczesnego lasera fraxel. Zabiegi te są bardzo skuteczne ze stosunkowo małą inwazyjnością. Za pomocą lasera można przeprowadzić wygładzanie zmarszczek, usuwanie rozstępów, ujędrnianie skóry twarzy, dekoltu, odmładzanie skóry dłoni, zamykanie rozszerzonych porów na twarzy. Likwidacja zmarszczek wokół ust. Zabiegi te cudownie odmładzają kobietę i dzięki temu może ona wyglądać pięknie i zdrowo. Popularnymi zabiegami które nie wymagają użycia lasera fraxel to: wypełnianie zmarszczek i bruzd, a także fotoaktywne odmładzanie za pomocą intensywnego światła impulsowego. Dzięki temu możemy opóźnić proces starzenia i cieszyć się pięknym, promiennym wyglądem.

Najbardziej pożądanym zabiegiem jest usuwanie cellulitu, ponieważ dotyka on aż 80% kobiet. Efekt pomarańczowej skórki jest bardzo trudno zlikwidować, dlatego bardzo dużo zabiegów w tym zakresie oferuje medycyna estetyczna, między innymi drenaż limfatyczny, endermologia, mezoterapia, elektrolipoliza. Są to skuteczne zabiegi które są wykonane za pomocą specjalistycznych urządzeń.

Coraz popularniejsza staje się także chirurgia plastyczna. Ma ona bardzo dużo przeciwników, ale też zwolenników. Za pomocą niej można przeprowadzić estetyczne zabiegi, między innymi operacje odmładzające, piersi, odsysanie tłuszczu i abdominoplastykę. Istnieje także dla bardziej poszkodowanych osób chirurgia wad wrodzonych i rekonstrukcyjna.

Podsumowując wielkim sukcesem jest to, że w obecnych czasach można idealnie zrekonstruować i poprawić swoje ciało, twarz, szyję, dekolt, dłonie. W gabinetach medycyny estetycznej najbardziej popularne jest usuwanie cellulitu. Dzięki temu można się cieszyć się pięknym i zgrabnym ciałem.

Stopka autorska: fraxel – http://www.arsestetica.pl/fraxel-restore.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz