Zabiegi Thalgo w walce z uporczywym trądzikiem

W dzisiejszych czasach problemy z trądzikiem i różnego rodzaju wypryskami na skórze to problem nie tylko dorastających nastolatków. Codzienny stres, nieodpowiednia dieta spożywana w pośpiechu, spędzanie czasu w pomieszczeniach klimatyzowanych, brak ruchu i świeżego powietrza to główne przyczyny problemów z cerą, które odczuwają kobiety i mężczyźni niemal w każdym wieku.

Reklama

Zabiegi Thalgo Kielce

Dla pozbycia się problemów z wypryskami na twarzy w wielu przypadkach wystarczy zastosowanie okładów i maseczek wykonanych w domowych warunkach z prostych składników dostępnych w kuchni i spiżarni. Dla przykładu, jednym z najbardziej rozpowszechnionych, domowych sposobów na złagodzenie objawów trądzikowych jest maseczka z płatków owsianych. Odrobinę płatków owsianych wystarczy zmieszać z miodem i maseczka gotowa. Dokładne przepisy na ten specyfik można bez problemu znaleźć w Internecie. Maseczka z płatków owsianych to doskonały antybakteryjny peeling, który wygładza skórę, nie naruszając wyprysków dając jednocześnie ukojenie dla podrażnionej skóry. Innym stosowanym powszechnie i doradzanym często przez babcie, domowym lekarstwem na wypryski skórne jest także maseczka z drożdży i odrobiny ciepłego mleka. Maseczkę nakładamy 2-3 razy w tygodniu, a na efekty w postaci gładszej i niepodrażnionej cery nie trzeba długo czekać.

Zdarza się jednak, że zastosowanie domowych sposobów nie wystarcza i ropne wydzieliny, które gromadzą się w rozszerzonych porach skóry wymagają bardziej specjalistycznych działań. Z pomocą przychodzą nam zabiegi, które wykonuje odpowiednio przeszkolona kosmetyczka, niemal w każdym gabinecie kosmetycznym.

Szczególnie polecanymi zabiegami, które możemy zafundować sobie odwiedzając gabinet kosmetyczny są Zabiegi Thalgo dedykowane dla skóry trądzikowej. Odpowiednie preparaty opracowane przez tą znaną, francuską firmę kosmetyczną,  stosowane w formie maseczek, serum lub fluidów zawierają składniki, które działają przeciwzapalnie i przeciwłojotokowo, zmniejszając podrażnienia i balansując skórę tłustą i trądzikową. Efektem zabiegów jest znaczne zwężenie porów skóry, oczyszczenie i wygładzenie skóry oraz co najważniejsze, mniejsza podatność na ponowne wystąpienie wyprysków i trądziku.

Obecnie gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów, które w znacznym stopniu niwelują objawy trądziku i zapewniają skuteczne rozwiązanie problemów skórnych dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku dając poczucie zadbania i większej pewności siebie.

Stopka autorska: Zabiegi Thalgo – http://www.beautyexpert.kielce.com/index.php/zabiegi-pielegnacyjne/zabiegi-thalgo-kielce

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz