Jak zadowolić kobietę?

Nie jestem wstanie opisać wszystkiego, co zadowoliłoby kobietę. Powód jest prosty. Każda kobieta ma inny charakter i ma nieco inne wymagania co do swojego faceta. Ja postaram opisać się kilka, ale za to istotnych szczegółów, o tym – jak zadowolić kobietę.

Reklama

Czego pragną kobiety

Nie jest wielką tajemnicą, że kobiety uwielbiają być obsypywane kwiatami i różnymi wartościowymi podarunkami. I jest to w porządku, o ile partner zachowa umiar w podarunkach. Zbyt częste obdarowywanie rozpieszcza kobiety i sprawia, że te drobne miłe podarunki, przestają być przez kobietę zauważane. Dlatego Panowie pamiętajcie, aby obdarowywać swą ukochaną rozsądnie i z głową. Prezenty wręczajmy okazjonalnie, kilka razy w roku, ale nie niemal że codziennie.

Skoro sprawę obdarowywania mamy już z głowy to co może jeszcze zadowolić kobietę ? Otóż okazuje się, że bardzo istotne jest nasze wspólne życie, a mianowicie własny wkład. Mężczyzna, który wraca do domu po pracy i siada przed telewizorem, gdzie żona podaje jemu obiad, który w dodatku wcześniej ugotowała, nie jest księciem z bajki.  A gdyby tak ten przykładowy mężczyzna chciał po obiedzie ruszyć tyłek z kanapy, poodkurzać, pozmywać, bądź naprawić coś, o co żona go prosi od tygodnia – czyż nie było by znacznie inaczej ? Tak właśnie jest Panowie, kobiety tego od Was oczekują. W końcu po co im kolejne wyrośnięte dziecko do niańczenia!

Życie seksualne to ważny element  męskiego ego. Wiele kobiet traktuje w małżeństwie seks jako środek zachęty lub wynagrodzenia. Kobiety przyznają się do tego nieśmiało, ale mają świadomość tego,  że seks  jest  najskuteczniejszą bronią na faceta – i słusznie. Jednak dla kobiety seks to nie tylko środek przekupstwa, gdyż kobiety same potrafią z niego czerpać przyjemność, choć i od tej reguły zdarzają się dość często wyjątki. Jeżeli mężczyzna zalicza, aby sobie ulżyć i nic poza tym, to jest on raczej mało wydajnym środkiem rozkoszy. Natomiast jeżeli facet dobrze rozplanowuje grę wstępną, potrafi podniecić swą kobietę, a czasami nawet stara się by szczytowała i osiągnęła orgazm, to taki osobnik  jest odpowiednim materiałem na zadowolenie kobiety (przynajmniej w sprawach łóżkowych). Jednak i z kobiecym orgazmem też trzeba mieć umiar. Nie każda kobieta będzie pragnęła orgazmu, gdyż wiele kobiet częściej woli uprawiać seks dla samego seksu, a nie orgazmu.

Higiena ! To takie słowo, o którym wielu mężczyzn zapomina. Chyba nie muszę za dużo opisywać o co chodzi. Wystarczy, że przejdziemy się do hipermarketu i podejdziemy do mężczyzn, którzy przyszli z żonami. Nie twierdzę, że od każdego, ale jest pewien odsetek facetów, od których po prostu wali. Jeśli facet nie potrafi zadbać sam o siebie w sferze higieny, to raczej nie jest on  obiektem pożądania, a co za tym idzie – ten facet nie jest  super ekstra mega kochankiem do sprawiania kobiecie erotycznych przyjemności.

Zostawmy już sprawy erotyczne i przejdźmy do finansów. Finanse dla kobiet nie są ważne z punktu materialnego lecz są istotne z punktu bytowego. Jak to rozumieć ? Otóż natura wykształciła u kobiet, dobieranie sobie takich mężczyzn, którzy będą wstanie utrzymać i zapewnić jak najlepszy byt potomstwu.  W epoce lodowej największe szanse zadowolenia kobiet miał ten mężczyzna, który potrafił upolować jak największego przeciwnika (stąd właśnie wywodzi się historyczne polowanie na mamuty). Reasumując –  im ładniejszym samochodem jeździsz, im fajniejsze ciuchy nosisz, a nie daj masz w dodatku własne mieszkanie, to wówczas masz ogromne szanse u kobiet.  Kobieta lubi czuć się pewnie w sferach finansowych.

Podsumujmy zatem co u kobiet zwiększa poziom zadowolenia ? Po pierwsze pieniążki na utrzymanie i zapewnienie bytu rodzinie, po drugie wkład we wspólne życie (tj. pomoc w wychowywaniu dziecka). Następnie pamięć o rocznicach i wydarzeniach ważnych dla Naszej kobiety i stosowne do nich podarunki (o życzeniach nie zapominając). I to co cieszy każdego faceta, czyli udane współżycie seksualne.

Stopka autorska: orgazm – http://www.twojebook.net/daj-jej-orgazm.php

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz