Zalety systemu GPS

gpsRynek systemów gps rozwija się w najlepsze, wciąż proponując użytkownikom lepsze i bardziej nowoczesne rozwiązania. Nawigacja gps już dawno przestała być kojarzona jedynie z prostokątnym urządzeniem montowanym przy desce rozdzielczej, nabierając bardziej ogólnego znaczenia jako kompletny system monitoringu i zarządzania flotą. Poniżej kilka nowoczesnych funkcjonalności, które wpływają na jeszcze większy komfort jazdy i prowadzenia przedsiębiorstwa spedycyjnego.

Reklama

  1. Usługi LIVE – czyli między innymi unikanie korków, informacje na żywo o sytuacji na drodze czy ostrzeganie przed fotoradarami. Dzięki takim funkcjonalnościom jesteś zawsze przygotowany na to, co czeka Cię na trasie i możesz bezproblemowo pokonać drogę do celu.
  2. Ekologiczny lokalizator gp – który przekazuje do Twojego biura informacje o ilości spalonego paliwa i emisji CO2 do atmosfery. To pozwala ograniczać koszty, dokładnie monitorować wydarki i dbać o środowisko oraz własny wizerunek.
  3. Aplikacja online do monitorowania pojazdów – czyli jednym słowem Twoje mobilne centrum dowodzenia, do którego masz dostęp z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Pozwala na bieżący podgląd ruchów Twojej floty , wyznaczanie zadań i efektywną, dwustronną komunikację.

To tylko kilka z naprawdę wielu funkcjonalności, które mogą usprawnić zarządzanie flotą i wpłynąć na większy komfort pracy Twoich managerów i kierowców. Jeżeli nie posiadasz którejś z tym funkcjonalności, zorientuj się który dystrybutor zapewni najlepsze i najbardziej adekwatne warunki do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Stopka autorska: lokalizator gp – http://www.tomtomwork.pl/produkty/link-310

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz