Zaprojektuj buty w zgodzie z własną osobowością

damskie butyPamiętacie scenę z filmu „Bękarty wojny” (2009, reż. Quentin Tarantino, Eli Roth), w której pułkownik Hans Landa (w tej roli Christoph Waltz) przeszukuje lokal po strzelaninie i znajduje w nim but aktorki Bridget von Hammersmark (Diane Kruger), mówiąc „Kogoś brakuje, kogoś z gustem”. Fragment ten wskazuje jednoznacznie na fakt, iż nawet taki element kobiecego stroju, jakim są buty, potrafi dużo powiedzieć na temat charakteru i osobowości ich właścicielki. Prawdą jest, iż ostatecznie odnalezienie przez pułkownika prawdziwej tożsamości osoby, której ciała nie znaleziono w lokalu, stała się chusteczka podpisana przez aktorkę Bridget. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląd obuwia – w zależności od tego czy jest sportowe lub eleganckie – świadczy o osobowości danej osoby oraz jej upodobaniach.

Reklama

Kupując buty w sklepach pozornie mamy duży wybór różnego rodzaju obuwia, poczynając od japonek, baletek, szpilek, kończąc na zimowych kozaczkach. Aczkolwiek zdecydowaną wadą jest tutaj to, że obecnie ich produkcja jest masowa i trudno w pośród gąszczu tych samych butów znaleźć jedną niepowtarzalną parę. A mało która kobieta chciałaby zakupić buty, które następnie spotka na stopach innych koleżanek. Każda z nas jest wyjątkowa i chciałaby się tak czuć – mieć jedyne w swoim rodzaju ubrania i dodatki do nich. Owszem – sprawa jest tutaj znacznie ułatwiona, ponieważ wystarczy zdobyć materiał i pójść do krawcowej, żeby uszyła niepowtarzalną kreację. Dlaczego by nie zrobić podobnie z obuwiem?

Tajemnicze słowa – „buty hand made”

Ostatnio pewnie nie jeden raz zdarzyło się Tobie usłyszeć wyrażenie: buty hand made. Jeśli chociaż prowizorycznie orientujesz się w języku angielskim, to łatwo przetłumaczysz je sobie na dosłownie: „buty ręcznie robione”. Oznacza to, iż samemu można zaprojektować własne obuwie bez potrzeby wychodzenia na zakupy i szukania wymarzonej pary butów, które niekoniecznie można znaleźć w zwykłym sklepie obuwniczym.

Sposób na buty hand made

Współcześnie w sposób łatwy i przyjemny można stworzyć własne obuwie, które pozazdrości Tobie każda przyjaciółka. Istnieją firmy zajmujące się produkcją i dystrybuowaniem obuwia, które ofertę swoich usług wzbogacają o opcję „buty hand made”. Polega ona na tym, iż na ich stronie internetowej możesz sama zaprojektować buty, a po zakończeniu pracy przesyłasz im gotowy projekt, który zrealizują i później Tobie prześlą. Dzięki temu nie musisz we własnym zakresie zdobywać potrzebnych materiałów i robić butów na własną rękę. Oszczędzasz swój czas w dwojaki sposób. Po pierwsze – nie wychodząc z domu projektujesz w stylu „buty hand made”, a po drugie – nie tracisz czasu na chodzenie po sklepach za obuwiem.

Stopka autorska: buty hand made – http://mysshoes.com/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz