Złoty biznes się kręci

Od kilu lat obserwuje się wzmożone zainteresowanie indywidualnych inwestorów rynkiem złota. Nasze krajowe mennice szacują, że sprzedaż złota wzrosła o kilka ton w ciągu roku co jest wynikiem imponującym. Dużym zainteresowaniem cieszą się również, niezwykle chętnie odwiedzane skupy złota oferujące niezłe stawki za trochę złotego złomu.

Reklama

Kowalski też może zarobić na złocie

sztabki złotaPrzeciętny Kowalski nagle zainteresował się rynkiem złota – nie wiadomo co było tego przyczyną – czy wzrosty notowań tego kruszcu na giełdzie, choć raczej wątpię aby pan Kowalski śledził notowania giełdowe, czy może złote lokaty oferowane przez różne instytucje parabankowe. Tak czy inaczej o inwestowaniu w metale szlachetne zrobiło się głośno, nie tylko za sprawą Amber Gold. Coraz więcej osób zapragnęło ulokować swój kapitał w jednej z najbardziej stabilnych form inwestycji a więc w złocie. Wyrosły jak grzyby po deszczu instytucje oferujące skup złota, sprzedaż złota itp. Okazuje się, że niemal wszędzie – bo nawet w Internecie można złoto nabyć. Osobiście zalecam dużą ostrożność przy wszystkich inwestycjach a szczególnie tych, które wyglądają nader interesująco. Bo nie wszystko złoto co się świeci. Zarabianie na złocie wydaje się sprawą prostą, nie dosięgnie go inflacja ani znaczący spadek jego wartości. Od lat złoto jest wyznacznikiem stałości i niezmienności. Niekiedy oszczędności całego życia mogą być lokowane w złocie, bo te nie daje gwarantowany zysk. Jeżeli mam kapitał to próbuję go pomnożyć, toteż daje mi to złoto lokacyjne lub numizmatyczne monety bulionowe. Wartość na długie lata a i walor estetyczny też możliwy, bo tego typu eksponaty numizmatyczne stanowią wysublimowane piękno z kruszcu.

Nawet Zuzia zarabia

Złote lokaty i monety nie są dla Zuzi ale ona też może zarobić. Coraz więcej osób tak jak nasza bohaterka dopatruje się zysków w starej biżuterii, która plącze się gdzieś po domu. I tu odzywa się w Zuzi żyłka inwestora – po co ma się plątać, przecież można sprzedać i zarobić na tym interesie. Okazuje się, że biżuterię można sprzedać niezwykle łatwo – z chęcią przyjmą ją skupy złota, lombardy itp. Jednak nie jest proste sprzedać i zarobić, wszak nie od dziś wiadomo, że skupujący chcą zarobić – ale na nas. Aby nie zostać oszukanym polecam przyjrzenie się przez lupę ofertą skupu metali szlachetnych zarówno tym internetowym jak i tym oferowanym przez pana przy osiedlowym sklepiku.

Stopka autorska: skup złota – http://www.skupzlota24.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz