Zrzuć kilka kilogramów i zmień swoje życie

Każdy z nas pragnie sukcesu w pracy i domu. Większość z nas chciałaby zaoszczędzić kilka groszy na nowe buty, a przy okazji czerpać z życia więcej. Przelej więc swoje zdrowie na kartkę papieru i dowiedz się dlaczego Ci nic nie idzie. A może to czas, w którym warto byłoby zrzucić balast z brzucha? Przekonaj się, że to on jest sprawcą połowy Twoich utrapień i sennych koszmarów.

Reklama

Będziesz miał dobry humor

odchudzanie

Ćwiczenia na siłowni pewnie kojarzą Ci się ze spoconą koszulką i zmęczonymi rękoma po treningu, ponieważ robisz to nieregularnie. Wiesz, że zrzucanie nadwagi przynosi tak naprawdę wiele radości? Sukcesywne ćwiczenia powodują, że wytwarzane są ciała ketonowe. Twój mózg użyje ich do transportu energii zamiast glukozy. Ketony sprawiają, że organizm produkuje więcej hormonów szczęścia, a Ty w efekcie czujesz się jak nowo narodzony. Pamiętaj, aby w międzyczasie odpowiednio się odżywiać i nawadniać ciało.

Zyskasz więcej pieniędzy

Jednym z najważniejszych powodów obok dobrego humoru, który będzie towarzyszył w Twoich podbojach do kaloryfera jest wyraźny przypływ gotówki. Nie łudź się, że od mniejszego brzucha na parkingu przed Twoim domem nagle pojawi się najnowsze Porsche, ale każdy kilogram ciała musisz wykarmić. Im ich jest mniej tym więcej pieniędzy zostanie w portfelu. Pączki i jedzenie fast foodów możesz sobie chyba odpuścić prawda? W zamian kup gazetę i przeczytaj najważniejsze wydarzenia ze świata, budząc mózg z samego rana.

Wyśpisz się w nocy

Właściwie wszystkie osoby, które mają problemy z nadwagą nie są w stanie dobrze się wyspać. Problemem jest bezdech, a w efekcie także głośne chrapanie, które podświadomie budzi Cię kilkukrotnie w ciągu całej nocy. Kiedy zrzucisz kilka kilogramów – Twoja szyja także zostanie nieco odchudzona i tłuszcz nie będzie w końcu uciskał dróg oddechowych. Dzięki temu będziesz się lepiej wysypiał i naładujesz akumulatory na kolejny dzień w pracy.

Koniec z rozstępami

Zbyt duża ilość tłuszczu, odkładająca się na Twoim ciele jest często przyczyną rozstępów. Dzięki treningom odzyskasz właściwy rozmiar skóry i zapomnisz o pękającym tu i tam tłuszczu. Razem ze spalanymi kilogramami kurczy się skóra, ale pamiętaj aby odpowiednio się nawilżać – inaczej skóra nie będzie elastyczna i napięta. Dwa litry wody dziennie nader wskazane. Skup się także na witaminie C i owocach, które pozwolą Ci utrzymać jej odpowiednie stężenie w organizmie.

Stopka autorska: wydarzenia – http://infokoszalin.pl/category/wydarzenia/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.2/10 (liczba ocen: 5)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz