Bielizna erotyczna- faux pas czy niebanalny prezent?

Sklepy internetowe gorąco polecają bieliznę erotyczną na wymarzony prezent dla kobiet. Wymieniają liczne zalety takiego rozwiązania. Ale czy na pewno tak intymny podarunek zostanie dobrze przyjęty przez dziewczynę, narzeczoną, żonę? Czy każdemu można podarować fikuśny kostium pokojówki, wzorzyste bodystocking, lub przeźroczystą halkę?   Niestety, prezentu w postaci bielizny erotycznej nie można podarować każdemu. Tego typu podarunek świadczy o bliskim kontakcie i zażyłości pomiędzy obdarowaną i darczyńcą. Oznacza to, że lepiej nie ryzykować ofiarowując koleżance z pracy gustownie zapakowanej haleczki na Walentynki, bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Nie dość, że postawisz koleżankę w kłopotliwej sytuacji, to dodatkowo sprawisz, że będzie postrzegała Cię jako osobę zbyt otwartą, za bardzo wyzwoloną, albo nawet wręcz namolną. Jeśli podoba Ci się koleżanka, skorzystaj raczej z tradycyjnych sposobów na nawiązanie bliższej relacji pomiędzy Wami. Nie wypada także podarować kuzynce stringów na Boże Narodzenie czy na imieniny. Kuzynka poczuje się zażenowana i zawstydzona, a Ty zostaniesz odebrany jako osoba nietaktowna.

Reklama

W jakich więc sytuacjach dobrym wyjściem będzie podarowanie seksownej bielizny?

Jeśli chcesz zaskoczyć żonę i przełamać rutynę, która dopadła Was w sypialni, podaruj jej elegancko zapakowane przebranie erotyczne, które pasuje do Waszych upodobań. Taki prezent może być przełomem w Waszych relacjach, i może rozpocząć całkiem nowy etap w Waszej sypialni. Jeśli pozostajecie w związku przez długie lata, macie mnóstwo obowiązków zawodowych i czas umyka Wam niepostrzeżenie, a wolne chwile poświęcacie na opiekę nad dziećmi, to jesteście na dobrej drodze do nudy w związku, do trzymania się schematów i rutyny, która zabija namiętność i gasi miłość. Zmysłowy komplet bielizny podarowany żonie bez okazji może stanowić podpowiedź, czego oczekujesz i jakie są Twoje pragnienia.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na Walentynki dla dziewczyny, zaskocz ją czymś oryginalnym i niebanalnym. Świetnym przykładem takiego podarunku na Walentynki może być czerwone bodystocking w serduszka lub przebranie seksownej diablicy. Taki prezent otwiera przed Wami całe morze scenariuszy i gwarantuje udany wieczór.

Bielizna erotyczna nie jest zatem prezentem uniwersalnym i nie ucieszy każdego. Warto więc wykazać się taktem, i dobrze ocenić zażyłość między Wami, tak by seksowna bielizna była wspaniałym wstępem do czegoś więcej, a nie przyczyną zażenowania i konsternacji drugiej osoby.

 

Stopka autorska: prezent na Walentynki – http://www.elektrynka.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz