Fototapety na meble – sposób na renowację mebli

Zakup mebli to wydatek na lata. Czasem jednak okazuje się, że niszczą się one szybciej niż przewidywaliśmy, nowych kupić nie możemy, ale stare są już bardzo nieatrakcyjne. Umówmy się, zakup okleiny i renowacja mebli tą drogą nie jest najlepszym pomysłem z kilku powodów. Po pierwsze okleina może się nie przykleić, a po drugie, efekt wcale nie jest gwarantowany. Na szczęście jest alternatywa: fototapety na meble.

Reklama

stary mebelZazwyczaj są to sporych rozmiarów naklejki wykonane z PCV, które bardzo łatwo nakleja się na powierzchnię mebli. Polichlorek winylu jest świetnym materiałem, ponieważ sam w sobie jest bardzo odporny na działanie promieni słonecznych, więc jeśli nawet nakleimy taką naklejkę w słonecznym pokoju – przez długi czas będziemy mogli cieszyć się meblami, które wyglądają lepiej niż nowe.

Co równie ważne, fototapety na meble są drukowane w niezliczonej ilości wzorów, więc możemy dobierać je nie tylko pod kątem wielkości, ale także estetyki. Najpopularniejsze są wielobarwne motywy, ale monochromatyczne fototapety na meble także mają wielu zwolenników. Można je kupić nie tylko w sklepach tradycyjnych, ale także internetowych oraz na aukcjach internetowych. Fototapety na meble to nie tylko ładniejsze meble, ale szansa na niemal całkowitą zmianę wyglądu pokoju i to niewielkim kosztem. Mało tego- nie będzie to zmiana wyglądająca na tandetę, ale możliwe, że krok w stronę najnowszych trendów salonów wnętrzarstwa.

Stopka autorska: fototapety – http://minka.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 4.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz