Na biurku u pracownika

Pracownicy w firmach nie mają łatwego życia. Szczególnie ci, którzy zajmują się negocjowaniem cen i kontaktem z klientem. Wiadomo że z jednej strony stoi wymagający szef, a z drugiej nie mniej wymagający klient. A do tego wszystkiego jeszcze trzeba opracowywać wyceny, umowy, oferty handlowe. W jaki sposób to wszystko zorganizować, by w najważniejszej chwili znajdowało się na miejscu? Do tego wszystkiego potrzebne jest trochę miejsca w firmie i segregatory.

Reklama

Klient od wejścia do biura, ocenia pracowników, siedzibę, porządek w niej panujący. Na pewno segregatory wyglądają poważnie, biznesowo, wskazują na wiele dokumentacji a zatem i działań, które się w firmie wykonuje. Dlatego też warto je mieć blisko, rzeczowo opisane, z odpowiednią kolorystyką. Wzbudzą zarówno zaufanie klienta, jak i uśmiech pozytywny szefa.

Rozmowy z klientami bardzo często wiążą się z koniecznością tworzenia dokumentacji, przygotowywania różnorodnych wycen, propozycji. Co jakiś czas trzeba do nich zaglądać, dlatego powinny zawsze być ułożone w widocznym miejscu. Nie zawsze jednak w firmie jest miejsce na tego typu rzeczy, dlatego radzić trzeba sobie inaczej. Idealnie sprawdzają się segregatory. W kolorach firmowych, z odpowiednimi zaznaczeniami, świetnie sprawdzają się nie tylko w oczach szefa i klienta, ale przede wszystkim podczas różnorodnych kontroli. Szczególnie, że szelką dokumentację firma musi przechowywać przez dłuższy okres czasu, w związku z czym takie segregatory idealnie się do tego nadają.

Warto zauważyć, że są branżę, gdzie segregatory są niemalże obowiązkowe. Są to między innymi biura rachunkowe korzystające z powodzeniem z segregatorów. Wszelkie kancelarie, biura doradcze, agencje reklamowe, wszystkie muszą mieć w swoich zasobach segregatory dedykowane dla poszczególnych klientów. Banki również mają niemalże obowiązek korzystania z takich artykułów biurowych, bo bez tego nie miałyby uszeregowanej historii danego klienta. Również osoby prowadzące jednoosobową działalność i nie zatrudniające pracowników korzystają z segregatorów.

Stopka autorska: http://calamus.pl – segregatory

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz