3 najmodniejsze modele bielizny męskiej

Bokserki męskie, a może stringi? Zastanawiasz się nad najmodniejszymi modelami męskiej bielizny? Oto 3 najmodniejsze kroje i fasony, które wybierają gwiazdy.

Reklama

Bielizna męska – kwestia mody

Obecnie męska bielizna doczekała się czasów, gdy jasne jest, iż nie jest to wyłącznie odzież zakładana pod ubranie, która nie ważne jak wygląda, ważne, aby była wygodna. Nie. Współcześnie każdy wielki projektant ma w swoich kolekcjach miejsce na linię męskiej bielizny, jak na przykład słynne bokserki męskie Alexandra McQueena. Kolekcje jego bielizny do dziś stanowią łakomy kąsek dla wielu panów i są niezwykle udanym i eleganckim upominkiem dla swojego partnera.

3 najmodniejsze rodzaje męskiej bielizny:

1. Bokserki męskie

Bokserki to najpopularniejszy i najczęściej wybierany rodzaj bielizny przez mężczyzn. Należy podkreślić, że dzielą się one na te o luźnym kroju i takie przylegające do ciała.

  • Pierwsze, nie licząc takich, bawełnianych wyrobów, mają również wielu amatorów. Oczywiście, jeżeli mowa o najmodniejszej bieliźnie, nie może być ona tania i kiepskiej jakości. Niektórzy panowie, którzy wolą luźne bokserki męskie wybierają takie z grubej bawełny, albo – częściej – z jedwabiu. Taka bielizna jest delikatna i oddychająca – daje efekt, jakby jej nie było.
  • Bokserki męskie dopasowane są dla odmiany najczęstszym fasonem bielizny promowanej w wielkich domach mody i przez znane gwiazdy, jak David Beckham. To niezwykle uniwersalny model i chyba współcześnie najmodniejszy. Łączą takie bokserki wygodę, wytworność bielizny z wyższej półki oraz współczesne trendy na niezbyt wyciętą męską bieliznę, acz uwypuklającą męską sylwetkę. Dlatego tak chętnie projektanci sięgają właśnie po ten model.

2. Stringi

Bielizna męska mocno wycięta, czyli tzw. stringi są współcześnie coraz mniej popularne. Swój boom osiągnęły w latach 80. I 90., jednak obecnie tylko nieliczni amatorzy wybierają współcześnie stringi. Nie znaczy to wcale, że globalnie brak im fanów. Stringi są nadal ulubionym typem bielizny wśród wielu grup społecznych i zawodowych, chętnie wybierane są również w roli upominków, dlatego sklepy z bielizną męską mają zawsze w zanadrzu kilka modeli o różnorodnych krojach.

3. Slipy

Bokserki męskie wyparły na jakiś czas slipy, które obecnie mają swój wielki powrót. Modne męskie slipy oczywiście nie mają nic wspólnego z dawnymi rozciągającymi się majtkami, które dawały okropny, nieestetyczny efekt. Współcześnie slipy są dobrze wycięte – niezbyt dużo, uszyte z porządnych materiałów i prezentują się atrakcyjnie w tej wersji na męskiej sylwetce konkurując z opiętymi bokserkami. To także model bielizny, który chętnie projektanci kolorują, wypełniają ciekawymi printami itd. Stanowią więc one nierzadko ciekawy prezent dla partnera.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz