4 rady, jak poderwać dziewczynę

Czy  kiedykolwiek siedząc obok pięknej, nieznajomej kobiety zastanawiałeś się, jak ją poderwać? Jak podejść do niej, co powiedzieć i jak się zachować, aby zwróciła na Ciebie uwagę? Większość mężczyzn w takich momentach ma pustkę w  głowie, a odwaga ustępuje miejsca wymówką.  Jeżeli nie chcesz, aby tak było w Twoim wypadku,  poznaj 4 proste kroki, dzięki którym uwodzenie stanie się nie tylko dużo prostsze, ale także efektywniejsze.

Reklama

Podrywanie dziewczyny

1.  Pamiętaj, że nie ma dnia, aby do ładnej dziewczyny podszedł facet, który chce ją poderwać. Większość z nich jednak, nie wie o czym rozmawiać, a więc zaczepia ją w sposób nieodpowiedni, starając się zażartować lub zaimponować. Pamiętaj, że jedyną rzeczą, którą potrzebujesz, aby zagadać do dziewczyny to logiczny pretekst. Jeżeli więc ona czeka na autobus, nerwowo patrząc na zegarek zacznij rozmowę prostym „kurcze, te autobusy zawsze się spóźniają.”  Szukaj okazji,  obserwuj otoczenia, a zawsze będziesz miał pod rękę temat,  dzięki któremu można zagadać.

2. Wasza rozmowa na początku znajomości ma być lekka, wesoła i w odpowiedni sposób nastrajająca. Omijaj wszystko, co kojarzy Ci się negatywnie, smutno i nieodpowiedzialnie. Pamiętaj, że kobieta chce mieć mężczyznę, przy którym będzie czuła się  bezpiecznie bo wie, że może na nim polegać. Taki  mężczyzna świetnie sobie radzi w różnych sytuacjach, wie czego chce i nie boi się tego brać. Ponieważ jest pewny siebie to potrafi mieć dystans do wielu sytuacji, od czasu do czasu żartując sobie nie tylko z otoczenia, ale także z siebie samego.

3. Gdy już zainicjowałeś Waszą znajomość, najwyższy czas zbudować wspólną więź między Wami. Najszybciej i najskuteczniej zbudujesz ją rozmawiając o Waszym dzieciństwie, rodzinie, czy marzeniach i planach na przyszłość. Ponieważ nie chcesz być taki, jak wszyscy inni to omijasz tematy pracy czy studiów bo wiesz, że ona chce wiedzieć, czy robisz coś w życiu konstruktywnego, dzięki czemu będzie przy Tobie bezpieczna – i to wszystko. Jeżeli zastanawiasz się, jak poderwać dziewczynę to bez względu na to kim ona jest, pamiętaj, aby nie wgłębiać się w szczegóły bo one ją nie interesują.

4.  Obserwuj jej zachowanie – jeżeli zaczyna się przy Tobie bawić włosami, obrączką czy zadawać co raz więcej pytań o Twoje życie prywatne to znak, że się  jej podobasz. W tym momencie nachyli się do Ciebie, zacznie dopytywać o szczegóły, a nawet na siłę podtrzymywać rozmowę, spławiając przy tym wszystkich, którzy Wam przeszkadzają.  Wtedy możesz ją pocałować lub  zabrać od niej numeru telefonu i umówić się na następne spotkanie.  Możesz być pewien, że bez względu na to, co wybierzesz ona będzie zachwycona.

Jeżeli podczas podrywanie nieznajomej kobiety będziesz trzymać się tych 4 zasad możesz być pewny, że ją uwiedziesz. Kobiety tak samo, jak faceci chcą w końcu znaleźć partnera na resztę życia. Jedynie co musisz zrobić to pokazać, że to Ty jesteś tym właściwym. Te cztery punkty bardzo Ci w tym ułatwią.

Stopka autorska: jak poderwać dziewczynę – http://podrywam.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz