Czarter jachtów na Mazurach. Sezon 2017 r.

Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Dlatego nie dziwi fakt, że coraz więcej osób, w tym również turystów z zagranicy pragnie spędzić w tym miejscu urlop. Region Mazur daje wiele ciekawych możliwości wypoczynku, jednak będąc nad jeziorem, warto zastanowić się nad spełnieniem swoich marzeń i spędzeniem urlopu na jachcie.

Reklama

Jaki jacht najlepiej sprawdzi się na mazurskich jeziorach?

Oferty producentów jachtów są bardzo szerokie. Wiele modeli jest produkowanych pod potrzeby konkretnej grupy użytkowników. Dlatego przed dokonaniem wyboru warto postawić sobie pytanie, czego dokładnie oczekujemy po jachcie, który chcemy wynająć. Jednymi z najpopularniejszych modeli, na które warto zwrócić uwagę są jachty:

Anita 24 – jest to bardzo bezpieczny jacht, który proponowany jest szczególnie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem. Komfortowo szczególnie będą czuły się na nim rodziny z małymi dziećmi, ale przypadnie także do gustu osobom, które wypoczywają samodzielnie;

Anita 26 – to stabilny i przestronny jacht, który zapewnia wysoki komfort, jest on przygotowany z myślą o osobach starszych, a także tych, które nie mają wysokich wymagań co do dodatkowego wyposażenia czy większych osiągów jachtu;

Maxus 28 – jest to propozycja dla osób szukających jachtu dobrze wyposażonego i przestronnego. Z tego wyboru będą zadowolone przede wszystkim osoby już wprawione w żeglowaniu.

Gdzie wypożyczyć jacht?

Jachty można wypożyczać w różnorodnych wypożyczalniach, które działają w pobliżu marin. Warto wybrać taką wypożyczalnię, która prowadzi stronę internetową, tak jak to jest w przypadku wypożyczalni http://czarter4u.pl/. Jest to rozwiązanie pozwalające na obejrzenie konkretnego jachtu, sprawdzenie jego dostępności w wybranym przez siebie terminie, a także umożliwiające szybki kontakt z pracownikami wypożyczalni.

Jacht warto zarezerwować wcześniej, nawet kilka, kilkanaście tygodni przed planowanym wyjazdem. Pozwoli to mieć pewność, że będziemy mogli korzystać z wybranego wcześniej modelu, a także zwiększa szansę na możliwość tańszego wyczarterowania, niż to ma miejsce w pełnym sezonie.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz