Dopasuj garaż do swoich potrzeb

Jeśli jesteś posiadaczem garażu, na pewno bardzo go sobie cenisz. Dla wielu osób jest to nie tylko miejsce do przechowywania samochodu, ale i narzędzi oraz sprzętów ogrodniczych. Może też być stanowiskiem pracy lub relaksu, gdy po ciężkim dniu przychodzi ochota w ciszy pomajsterkować, nie ma lepszego miejsca. Garaż – pozornie zwyczajny, a niekiedy bardzo ważny element. Jak wybrać ten najlepszy?

Reklama

Połącz estetykę i funkcjonalność

Bardzo często garaż jest częścią domu. To zwykle dobudowana lub po prostu niższa część budynku, dzieląca ścianę z resztą zabudowania. Taki typ garażu najczęściej można spotkać w domach nowego budownictwa oraz w bardzo dużych, nowoczesnych willach. Jeśli jednak Twój dom to starszy rocznik lub jeśli dopiero teraz zdecydowałeś się na postawienie dodatkowego pomieszczenia dla swojego samochodu, zastanów się nad sprawieniem sobie jednej z konstrukcji proponowanej przez stronę www.cgt.com.pl. Do wyboru są konstrukcje stalowe i metalowe polecane klientom potrzebującym wiaty przydomowej. To, że garaż wykonuje się z blachy w żadnym wypadku nie oznacza odejścia od estetyki – to element ważny tak samo jak jakość. Do wyboru są trzy standardowe kolory – czerń, brąz i zieleń. Klient może wybrać rodzaj spadu dachu oraz drzwi. Klientom bardziej wymagającym polecamy ofertę Garaże PREMIUM. Produkty tej linii wytwarzane są z blachy drewnopodobnej, a nity dobierane są pod jej kolor, dzięki czemu powierzchnia ścian wygląda jednolicie. Drzwi takiego garażu wyposażone są również w zamek ryglujący z wkładką patentową.

Na co zwrócić uwagę?

Produkty wykonywane przez CGT malowane są proszkowo, co daje gwarancję trwałości. Poza tym, wykorzystanie materiałów najwyższej jakości obniża podatność produktu na szkodliwe działanie promieni UV oraz szkodliwych warunków atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja sprawia, że szkielet garażu zyskuje pożądaną sztywność i odporność na obciążenie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu profili zamkniętych. Dodatkowym plusem jest sposób płatności – zwykle dokonuje się jej w dniu wykonania zlecenia, a w cenę produktu wchodzi montaż konstrukcji. W razie problemów z wyborem najlepszej opcji radą posłuży Państwu profesjonalnie przygotowane Biuro Obsługi Klienta. W ofercie CGT znajduje się szeroka gama produktów takich jak domki ogrodowe, kojce zwierzęce oraz hale i wiaty. Firma oferuje dowóz zakupionych produktów na terenie Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Węgier oraz dwuletnią gwarancję.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz