Huawei P9 Lite – odświeżony smartfon dla każdego

Niedawno temu na rynku pojawiła się odnowiona wersja Huawei P9 w wersji Lite. To pozycja wzbudzająca pozytywne emocje użytkowników niezależnie od wieku, płci i profesji.

Reklama

Telefon dopasowany do potrzeb wszystkich

Zaprojektowanie smartfona uniwersalnego, a przy tym bardzo funkcjonalnego, jest niezwykle trudne i od dawna stanowi spore wyzwanie dla każdego koncernu elektronicznego na rynku. W ostatnich latach prawdziwym potentatem w produkcji telefonów uniwersalnych, „dla każdego”, stało się Huawei. Chińczycy bardzo szybko opanowani najnowsze technologie i samodzielnie zaczęli wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które były niespotykane nigdzie wcześniej.

Miało to miejsce chociażby w przypadku jednego z kultowych modeli firmy, czyli P9. W 2016 roku, podczas renomowanych targów w hiszpańskiej Barcelonie, zaprezentowano odświeżoną wersję urządzenia, niejako jego młodszego brata, czyli Huawei P9 Lite. I choć to wersja z wyrażeniem „lite” w tle, posiada w sobie wiele podzespołów i funkcji telefonów z klasy premium. Dlatego też bez trudu spełnia różnorodne oczekiwania – od tych stawianych przez nastolatków lubujących się w mediach społecznościowych, po wymagania biznesmenów na wysokich stanowiskach.

Procesor i multimedia jedyne w swoim rodzaju

W mało, którym smartfonie spod znaku „lite” można znaleźć procesor z ośmioma rdzeniami, który do tego odznacza się równie wydajną pracą. Jednostka Kirin koordynuje działanie wszystkich systemów i aplikacji – warto dodać, że nawet podczas intensywnej pracy urządzenie się nie nagrzewa. Bez problemu możesz obsługiwać wiele aplikacji jednocześnie czy oglądać rozbudowane materiały wideo bez kłopotów związanych z płynnym odtwarzaniem.

Całość uzupełnia system operacyjny Android. Intuicyjne menu jest proste w obsłudze, bardzo łatwo można dotrzeć do wszelkich zakamarów ustawień i dostosować je indywidualnie do swoich potrzeb. Pamiętaj, żeby systematycznie aktualizować oprogramowanie. Dzięki temu telefon będzie działał stabilnie i ewentualne niedociągnięcia będą na bieżąco naprawiane.

Na specjalną uwagę zasługują systemy multimedialne, które z powodzeniem mogłyby się znaleźć w telefonie ze znacznie wyższej półki cenowej. Smartfon Huawei wyróżnia się jakością emitowanego dźwięku – różnicę można dostrzec już podczas prowadzenia rozmowy. Efekt uzyskano dzięki dodatkowemu wytłumieniu szumów oraz redukcji zakłóceń.

P9 Lite umożliwia zapis zdjęć i filmów w wysokiej jakości dzięki dwóm aparatom o rozdzielczości matrycy kolejno 13 Mpix i 5 Mpix. Smarton Huawei dysponuje szeroką paletą opcji dotyczących edycji materiałów, dzięki czemu w zaledwie kilka chwil wytniesz najlepszy fragment nagranego wideo, by zamieścić go np. w social mediach. Co więcej, P9 Lite świetnie wychwytuje ostrość w warunkach słabego oświetlenia.

Smartfon Huawei – klasyczne wykończenie nowoczesnej komórki

Już na barcelońskich targach telefon zachwycił ekspertów swoim designem. Śmiałe nawiązania do klasycznych wzorców, choć utrzymane w modernistycznym stylu, sprawiają, że urządzenie trafia w gusta zarówno ludzi młodych, jak i osób w wieku średnim. Według wielu opinii, choć to urządzenie budżetowe, biorąc pod uwagę wykończenie, wygląda jak telefon klasy premium.

Huawei P9 Lite jest bardzo wygodny w użytkowaniu, delikatnie wyprofilowane boki poprawiają chwyt, a uniwersalne rozmiary (146,8 mm wysokości, 72,6 mm szerokości i 7,5 mm grubości) sprawiają, że telefon mieści się tak w klapie marynarki, jak i niewielkiej, damskiej torebce.

Smartfon Huawei znajdziesz w świątecznej ofercie wielu operatorów. Zależnie od potrzeb i możliwości, możesz zdecydować się na opcję na kartę lub abonament.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz