Moda dla maluszków

Wypowiadając słowo moda, na myśli mamy przede wszystkim look, jaki prezentują dorośli. Z czasem jednak przekonujemy się, że i coraz młodsi mogą wyglądać modnie.

Reklama

Maluchy w krainie mody

Wybierając się ze swoją pociechą na zakupy, w zależności od jej wieku pod uwagę bierzemy upodobania kolorystyczne, być może już nieco bardziej uwagę zwracamy na fason, czy krój, który w jakimś stopniu maluchowi może odpowiadać bądź też nie. Do tego dochodzą ulubione postacie z bajek, które widnieją w formie mniejszych lub większych aplikacji na dziecięcej odzieży. Dla tych najmłodszych wybierając ubranka, rodzice przede wszystkim biorą pod uwagę wygodę, komfort użytkowania i jakość wykonania.

Wysokie ceny

Dość wysokie ceny odzieży, obuwia i innych dodatków spośród garderoby dziecięcej mogą przerażać. Wydawać by się mogło, że tak niewielki kawałek materiału lub też bucik w rozmiarze niemal mini, nie powinien tak wiele kosztować, a jednak ceny bywają odstraszające i to nie niekoniecznie tylko i wyłącznie w markowych sklepach. Z drugiej strony to właśnie jakość w tym wypadku odgrywa ważną rolę. Można zdecydować się na dużo tańsze i odmienne ubranka wątpliwej jakości, które szybko wylądują w koszu, a w najlepszym wypadku staną się ubrankiem przeznaczonym do wybrudzenia i zabaw, aniżeli większych wyjść i pokazania się w stosownym stroju malucha. Można jednak wybrać coś nawet dwukrotnie droższego, lecz cieszyć się z jakości, która jest na tym samym poziomie po każdym praniu, prasowaniu i kolejnych, długich godzinach użytkowania przez bądź co bądź małą wiercipiętę.  Pod uwagę trzeba jednak wziąć też ten fakt, co tak naprawdę opłaca się kupić w wyższej cenie, a który element garderoby z powodzeniem może być tańszy i niekoniecznie doskonały jakościowo, skoro maluch i tak za niedługo z niego wyrośnie. Tu pojawia się pytanie, co wybierać i jak wybierać?

Oryginalne buciki czy bluzeczka

O ile odzież typu bluzeczki, sweterki i tym podobne elementy prawdopodobnie w dość krótkim czasie nie nada się już do użytkowania ze względu na zbyt mały rozmiar, o tyle na przykład buciki mogą posłużyć nieco dłużej. Niekiedy nawet te markowe, wysokiej jakości znaleźć można w atrakcyjnej cenie i opłaca się taka inwestycja, która ma zapewnić przede wszystkim komfort użytkowania. Generalnie marka winna mieć drugorzędne znaczenie, bo tak jak i dorosłym przyszło nie raz zauważyć, że jakość nie zawsze idzie w parze z ceną i osławioną marką. Bardzo często można zakupić świetne ubranka, obuwie, akcesoria i inne elementy w przystępnej cenie, tak jak w sklepie internetowym z ubraniami dla niemowląt www.Kiddostate.pl, które wyróżniają się pod względem jakości i ciekawych fasonów i niejednokrotnie mogłyby wygrywać ponad innymi elementami, teoretycznie markowymi. Firma posiada również sklep stacjonarny.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz