Muzyka na długie, jesienne wieczory

Jesienne wieczory nastrajają melancholijnie. Pogoda często nie sprzyja spędzaniu czasu na dworze, dlatego spędzamy wieczory w domu, zwykle oglądając filmy i seriale czy też czytając książki. Jesienią często nie mamy też ochoty na słuchanie piosenek w wakacyjnych rytmach, dlatego też radio internetowe Tuba.fm przygotowało dla swoich słuchaczy kilka stacji radiowych specjalnie na tę porę roku.

Reklama

Jesienna muzyka często kojarzy nam się z jazzem i bluesem, balladami czy też dobrym rockiem. Oczywiście, każdy z nas ma inny gust muzyczny, ale jesienią można obserwować trend zwrotu do spokojniejszej muzyki, która stanowi doskonały podkład dla spadających liści, padającego deszczu czy atmosfery zadumy, która towarzyszy nam w tym okresie.

Swoje ulubione utwory na jesienną porę można wyselekcjonować samodzielnie i stworzyć swoją playlistę, ale również można skorzystać z gotowych propozycji i otworzyć się na nowe, dotychczas nieznane zespoły, wokalistki i wokalistów. Radio internetowe Tuba.fm prezentuje kilka różnych stacji radiowych, które doskonale nadają się do słuchania na jesień.

Radio „Jesień W Tubie” serwuje przez całą dobę muzykę polskich i zagranicznych artystów, między innymi takich jak Mika, Maroon 5, Amy Macdonald, Alex Gaudino, Santana czy T.Love. Z kolei w radiu „Złota Jesień W Tubie” można posłuchać klasycznej muzyki sprzed lat poprzetykanej nowymi hitami, na przykład Annie Lennox, Kase & Wrethov, Martin Solveig, Foster The People, Bob Sinclar, Kim Appleby, Rihanna, Will.I.Am. Dla tych, którzy lubią pozytywnie nastrajające rytmy powstało radio Tuba.fm o nazwie „Pozytywne Radio na Jesień”, w którym posłuchać można utworów Nickelback, Imagine Dragons, Ne-Yo, Wally, Lopez, Emeli Sandé, Madonna, R.I.O., Capital Cities i wielu innych.

Korzystanie z radia internetowego Tuba.fm jest całkowicie darmowe. Można korzystać z niego na swoim komputerze lub też na urządzeniach mobilnych ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Jeżeli wobec tego szukasz dobrej muzyki na jesienne wieczory, masz przed sobą wiele sugestii!

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz